Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor tenyleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor tenyleg szebb vagyok annál a lánynál?

Figyelt kérdés
Oke tudom... azt se tudjátok hogy nézek ki én, vagy esetleg az a másik lány, de azert kíváncsi vagyok a véleményetekre. Tehát van egy lány akire full féltékeny vagyok, nagyon husis ajkai vannak, és nagy szeme. Eddig akárkinek meg mutattam azt mondták hogy csúnya, vagy hogy "fujj" es eddig mindenki, de tenyleg mindenki azt mondta hogy szebb vagyok attól a lánytól.. akkor szerintetek hinnem kellene nekik?
2022. jan. 27. 11:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Ugyanis ez nem egy objektív skála, amit le lehet mérni. Valakinek szebb vagy, valakinek meg nem.

De a természeted ettől függetlenül rémes.

2022. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!