Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lépni valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lépni valamit?

Figyelt kérdés

Egy fiúról szól a kérdésem.

Egy suliba járunk, év elején láttam először és azóta kiszemeltem magamnak😅 Mindig csak nézegettem hogy ki lehet ő, tetszik és szívesen megismerném, meg legalább egy helyre valósiak vagyunk és nincs messze meg semmi. Eddigi tapsztalataimnál nem nagyon találtam a közelben valakit, mindig az a baj akivel ismerkedek hogy messzebb vagyunk. De most végre itt láttam meg egy fiút aki szimpi nekem.

Kb ilyen 3 hónapja matcheltünk tinderen, ráírtam és beszélgettünk kicsit. Mikor elmondta a nevét, rájöttem hogy facen ismerem őt, csak nem tudtam összetenni a kettőt, hogy valójában ő az. Ismerősök voltunk már rég. Aztán valahogy abbamaradt a beszélgetés nem írt vissza (gondolom mert nem tudott mit írni vagy ilyesmi). Szóval semmi komolyabb nem jött szóba.

Ő nem minden nap van suliba mert gyakorlatra jár bizonyos napokon. Így csak ritkán látom. De akkor néha szemezünk is, meg észreveszem hogy mindig néz. Fogalmam sincs hogy én is tetszek-e neki, nem akarok a tinderből kiindulni, nekem igazi jelek kellenek.

Nem merek ráírni facen is😅 Barátnőm mindig mondja hogy miért nem írok rá azzal nem vesztek semmit, jól is néz ki közel is van, minden jó lenne. Kiderülne úgyis hogy bejövök-e neki és meg akar-e ismerni. Plusz tudom hogy már egy jó ideje nincs barátnője. Szóval szingli is, minden ideális lenne.

De nem tudom valahogy mégsem merek ráírni félek. Azok után hogy úgy abbamaradt a tinder beszélgetés. Nekem valahogy mindig az jön le olyankor hogy nem érdeklem (eléggé) ha nem ír vissza a srác. Pedig tudom hogy ez nincs mindig így, az ilyen netes beszélgetések legtöbbje nagyon könnyen abbamarad. Jó lenne elérni hogy ebből lehessen valami komoly.

Lehet élőben a suliban is meg kéne próbálni valamit, az úgy komolyabb lenne személyesen minden jobb, én is ennek a híve vagyok, nem a közösségi oldalakon akarok ismerkedni ha mondhatni ott van előttem. Meg eleve komolytalan hogy nem ismerjük a másikat csak nézzük egymást semmi beszélgetés csak ilyen félénkség távolságtartás, aztán lazán inkább írni neki személytelenül😅 Ez szerintem gyerekes dolog lenne.

Szerintetek mit kéne tennem?

Amúgy egyidős velem, 19



2022. jan. 30. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és, azért is állok így hozzá hogy nem merek, mert úgy tudom sok lány veszi körül. És valahogy arra gondolok miért pont velem beszélgetne vagy bármi. Az ilyen fiúkhoz nehezebb közel kerülni és kivételes lenni a szemében.
2022. jan. 30. 14:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem veszítesz semmit, meg mitől félsz? az elutasítástól? Nőként nem nagyon kell ettől félned :D és ha mégis ez történik akkor sem lettél halálos beteg, semmi bajod nem lesz tőle.
2022. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne megpróbálni. Ha félénkebb vagy, akkor inkább online csináld, de próbálhatsz vele élőben is beszélni. Csak egy a fontos, ne aggódj emiatt. Ha abbamarad a beszélgetés, akkor lépj tovább, nem működne később sem.
2022. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!