Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelems vagyok de másal van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelems vagyok de másal van és fáj tul lépni igy érdemes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet egy lányba szerelmes vagyok és másal van tudom nem irányithatom hogy engem szeresen azt szeret akit akar de nekem azért rosz érzés 15 éves vagyok és ugy lèpek tul rajta hogy be rugok tudom 15 évesen be runni de csak ez tud segiteni mert ijenkor nem fáj most is rakot fel magárol képet és ha nem lenék picit részeg akor fájna mert most is szeretem és mimdig is fogom akár hogy legyen ha nem itam volma most akor sirnék mert fáj és bocsi az irás hibákért tudom az ivás nem megoldás de egy idejig nem fáj
2015. dec. 21. 21:09
 1/10 Egyenes út ***** válasza:
Tegyük fel hogy berugsz.Berugtál,és ezután miután kijózanodtál szerinted nem fog már fájni?!Na ugye.
2015. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom de a berugàs nélkül fáj és egész nap sirnék 15 èves fiu létemre
2015. dec. 21. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos a fiatalkorral jár, ilyenkor az embernek sokkal erőteljesebbek az érzelmei. Néha változnak, néha elviselhetetlennek tűnnek. Egy szerelmi bánat hihetetlenül fájdalmas tud lenni és sajnos nem is egyszerű, azonban idővel ez is jobb lehet :) az alkohol viszont nem jó út, ha most el kezdesz inni, hidd el nekem, nagyon nehéz lesz leállni. Emellé a pia "örömöt lop" a holnaptól. Sokkal rosszabbul fogod magad érezni, mintha előző nap nem ittál volna.

Ezt az időszakot túlélni azonban nem könnyű. Próbáld minél inkább elterelni a figyelmed bármi mással. A leghatásosabbak a barátok, játék, munka, tanulás. Csak egy dologra összpontosíts és tudatosan próbáld legyőzni azt, hogy eszedbe jusson. Gondolj arra, hogy mennyire erős lehetsz, hogy te képes vagy ilyen szintű önuralomra :) Az ilyen személyiség edzésnek egyébként később is nagy hasznát veheted.

Tudod, mint a reklámban :D Férfi vagy!

2015. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi meg brobálom
2015. dec. 21. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyi lány létezik a világon 100% hogy megtalálod később azt akire szükséged van.

Ismerem ezt az érzést tini kór már csak ilyen de egyszer ki kell nőni ebből nem szabad elhanyagolni magad mert csak gyűlnek gyűlnek míg végül rosszabb állapotba kerülsz amit gondolom nem szeretnél megtapasztalni.

2015. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túléled :)

Én is éltem már túl ilyet :)

2015. dec. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Segédeszköz nélkül :D
2015. dec. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem más lány nem kell csak ö és rosz érzés hogy nem velem van de akivel boldog legyen csak ne okozon neki fájdalmat nekem márt igy is erösen fáj az érzés :(
2015. dec. 22. 09:33
 9/10 anonim ***** válasza:

I know what you feel bro.

Én ezzel úgy voltam nincs nappal ilyenekre időm. Majd este rosszul érzem magam az ágyban emiatt, oszt viszont látásra. Jelentősen növeli az ember produktivitását. Attól meg jobban érzed magad.

Am majd elmúlik. Vagy 2 örökkévalóság, de túlélhető :)

2015. dec. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért nem megy tul lépni nem birom ki hogy ne nézem a képeit és sirjak én szeretem nagyon
2015. dec. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!