Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tetszek-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszek-e egy srácnak?

Figyelt kérdés

Például tegnap voltam jégkorizni, és úgy tűnt, mintha egy nálam 1-2 évvel idősebb srác folyton nézett volna, és mindig mikor a közelébe értem korizáskor bevágott elém.


Nem egy hatalmas koripályáról van szó, viszont nem volt nálam a szemüvegem, ezért nem láttam a távolból, hogy valóban engem néz-e, vagy inkább csak felém, de szinte minden egyes alkalommal mikor odapillantottam ő is felém fordította a fejét. Eleinte még egy haverja is ott volt vele, de aztán elment és ő meg maradt. Onnantól kezdve rengetegszer hirtelen bekanyarodott elém (és nem előzés miatt), egyértelműen jobban korizott, mint én, úgyhogy ezt akár hencegésnek is vehettem volna? Két barátnőmmel voltunk ott, és ahogy néztem velük nem csinálta ezt, viszont néha közvetlen mellettünk állt meg mikor félreálltunk pihenni. Aztán végül mi előbb elmentünk, mint ő. Lehet, hogy tetszettem neki, vagy ez csak mind a véletlen műve, és valójában nem történt semmi különös, csak pont úgy adódtak a helyzetek, hogy furán jött le? Én azon kívül, hogy néha felé néztem nem csináltam semmit, nem igazán adtam jelét felé az érdeklődésnek.


Máskor is történtek már ilyen apróbb dolgok, más helyzetekben, csak sosem tudom, hogy mi az, amit jelnek vegyek, és mi az, ami nem jelent semmit. Hogy lehet ezt kiszűrni az olyan szituációknál, mikor egy idegenről van szó, akivel vélhetően nem találkozunk többet?



2022. jan. 30. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem az ha rád néz SEMMIT nem jelent, én ezt 2 éven keresztül csináltam egy fiúval, mint kiderült fölöslegesen. Na a lényeg hogy mindegy hogy ismeritek-e már egymást, vagy nem, de lépni fog feléd. Ami azt jelenti hogy valamilyen módon kezdeményezni fog. Szóval az ilyesmi miatt ne fájjon a fejed (max csak akkor ha neked is tetszik a srác)
2022. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak azért volt fura, mert egyfolytában próbált a közelembe kerülni, de ugyanakkor meg úgy tűnt, hogy félénk, vagy nem is tudom, mert sose mert elég közel jönni. Tudom, hogy önmagában a nézés nem elég, de hogy tudom felismerni, ha lépéseket tesznek felém? Nem mindenki mer leszólítani valakit.
2022. jan. 30. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát, tanácsot nagyon nem tudok adni, de én is ugyanebben a helyzetben vagyok. ://
2022. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondhatnám hogy próbál a közeledben lenni (bár nálam ez se jött be :D) de ha próbálja felhívni magára a figyelmedet, pl a korizásnál, meg egyszer azt olvastam valahol, hogy ha leutánoz téged bizonyos mozdulatoknál, pl ha karba teszed a kezed és kis idő múlva ő is, szóval ez is lehet jel. De amúgy neked tetszett a srác? Mert ha nem akkor én a helyedben ezen nem rágódnék. Meg egyébként sok oldalt találsz ahol millió meg egy "jelet" leírnak. (1-es voltam)
2022. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tetszettél volna neki és alkalmas lenne egy kapcsolatra (tehát lenne önbizalma), akkor simán odament volna hozzád, nem pedig csak előzgetett, vagy nézett volna.
2022. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyenjogúság van, leányom.

Te is odamehetsz ám hozzá!

2022. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 nem tudom, jól nézett ki, de ez nálam még nem jelent semmit, csak akkor tudnék erre válaszolni, ha ismerném valamennyire:)


De nektek pedig sok sikert a saját fiúitokhoz!

2022. jan. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!