Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak magamon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon hogy tetszek egy srácnak?

Figyelt kérdés
Mindig az van velem hogy tetszik egy srác, próbálok vele beszélget, jobban megismerni egymást. De mindig kivétel nélkül az van, hogy bevallások szerint nálam “rosszabb” vagy nem sokkal jobb lányokkal jönnek össze és maradok felesleges harmadik és közelről nézem a romantikus kapcsolatot, vagy nem leszek feles 3 és távolról nézhetem. Mindenki azzal jön hogy mindenkit magárért szeret majd valaki. De rám kb minden srác úgy néz mint egy darab sz*rra már bocsánat! Úgy szeretnék csak egy bókot, esetleg egy csókot vagy ölelést, de semmi. Mit változtassak magamon hogy valamelyiket legalább egyszer megtapasztalhassam? 17L

2020. márc. 10. 20:47
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
100%

Őszintén? Semmit. Semmit ne változtass. Fejleszd a szenélyiséged, de semmi olyat ne viselj, semmi olyat ne csinálj, ami nem te vagy. Ha azt akarod, hogy valaki szeressen, mit szeretnél? Azt, hogy olyannak szeressen amilyen vagy, vagy pedig, hogy azt az álarcot, stílust kedvelje meg, amit azért viselsz, mert véleményed szerint csak így kellhetsz másoknak?! Biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincsen veled, csak egyszerűen rossz emberekbe akadtál bele. Majd eljön a te időd, ne görcsölj. ;)


20F

2020. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne vegye senki beképzeltségnek! De amúgy elég fejlett személyiségem van, pszichológus szerint is!
2020. márc. 11. 06:41
 3/6 Thispain ***** válasza:
100%

Azt mondta, hogy milyen téren vagy fejlett?

Miből látod, hogy minden srác úgy néz rád, mint egy darab sz@rra?

2020. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól gogy fejlett,még nem biztos hogy jó is.Mindig van hova fejlődni.Nem lehet,hogy túl ragaszkodó vagy,vagy túl rámenős?Esetleg más miatt idegesítő?
2020. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkivel kedves vagyok, még azzal is aki nem érdemelné meg!
2020. márc. 11. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem nem volt még senkim, rám se néznek a srácok. De van jó pár közeli barátom, akik szeretnek, magamat is szeretem és azon vagyok, hogy fejlődjek, tanuljak. Nem fogok azért lenni valakivel, hogy legyen.

Szóval keresni kell, bizalommal lenni, majd jön valaki, emiatt ne aggódj tényleg. Ha vannak rossz szokásaid, próbáld meg levetkőzni őket, rendbe jönni önmagaddal. De ne változtass a személyisegeden, főleg ne valakiért. Ha szeretsz futni, fuss, ha szeretsz olvasni, olvass, ha szeretsz harmonikázni, harmonikázz, ha szeretsz rendet rakni, takaríts, rendezkedj... Próbáld ki magad dolgokban. Járkálj el otthonról, nem kell bulikba járni, vannak színházak, mozik... (illetve lesz :'D)

2020. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!