Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalk vélemények? Melyik...

Anotalk vélemények? Melyik volt a legszánalmasabb történet/személyiség, amit anotalkon hallottál? Amelyik elgondolkoztatott? Legkamusabb történet amit ott hallottál? Honnan veszed észre ha kamus van a túloldalt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed az ottani emberekről? Te miért/mire használod az anotalkot?

Léteznek normális személyiségek is ott?

Volt akivel normálisan tudtál beszélgetni, akár barátság is kialakult?



2021. nov. 9. 12:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
az az ember volt a legszánalmasabb aki mindig azt kérdezgette, hogy van-e hugom és ha igen akkor csináljak vele dolgokat, túl sok a pedofil :/
2021. nov. 9. 13:34
 2/19 anonim válasza:
Egyszer csevegtem ott egy 19 éves csajjal aki bulikon vállal vetkőzős táncot és egyéb extrákat. 100% biztos voltam benne, hogy kamu, szóval kértem a számát hogy nekem is mutasson egy rúdtáncot legalább. Leesett az állam, hogy megadta és tényleg lány volt. Másnapra le is szerveztük a táncot a rudamon. Nem volt olcsó de megérte! 😂
2021. nov. 9. 13:52
 3/19 anonim válasza:
Régebben feljártam, ha unatkoztam, de rengeteg fura emberrel találkoztam ott. Volt, aki mindenféle értelmetlen csajozós szöveget nyomott, volta, aki nőként jelentkezett be és az volt az első mondata, hogy ő férfi, volt, aki a farokméretével "köszönt be" meg hasonlók. Már nem járok fel mert meguntam, hogy olyan, mint egy elmeosztály, és nem lehet csak úgy beszélgetni, legalábbis nekem mindig sikerült kifognom az ilyeneket. Egyszer viszont sikerült beszélgetnem egy aranyos fiúval, azt kicsit sajnálom, hogy nem lett utána semmi.
2021. nov. 9. 14:32
 4/19 anonim válasza:
Egyszer az Anotalkon kezdtem el beszélgetni egy fickóval. Normálisnak tűnt. Másik chat oldalra átmentünk majd azt ecsetelte, hogy ő bizony lefekudt az unokahugaval és nagyon jó volt mindkettőjüknek. . Kérdezte, hogy én lefekudnek-e valamelyik rokonommal?? Te nagyon beteg vagy mondom, és azonnal tiltottam. Pár napra rá másik chat oldalon megtalált, hogy miért is nem írok neki?? Onnan is tiltva lett...
2021. nov. 9. 14:35
 5/19 anonim válasza:

Nekem a legbrutálisabb az volt mikor felléptem és össze kerültek egy 11éves lánnyal. Kérdezi, hogy ugye nem zavar a kora?? Mondtam neki, hogy nem. Erre elkezd olyanokat írni, hogy ő már nem szűz, meg miket szeretek a szexben?? Mondtam neki, hogy ebbe nem kellene bele menni, hiszen nagyon fiatal még. Majd mondja, hogy a kor az csak egy szám és volt már tőlem is idősebb barátja (22voltam akkor), meg hogy úgy se tudná meg senki, ha néha összejárnánk.

Mondtam neki, hogy de nagyon fiatal még és én nem tudok úgy nézni egy ilyen fiatal lányra, ha beszélgetni akar beszélgethetünk, de ezt a témát hagyjuk. Erre lecsicskázott és kilépett. Mai napig néha gondolkozom ezen, hogy most ez egy kamu dolog volt-e és csak pedofilokra vadásztak vagy tényleg valós személy és tényleg van olyan tőlem idősebb, aki összejár egy 11 évessel??

2021. nov. 9. 15:31
 6/19 Mathus válasza:
#5: az kamu volt, csomó chat oldalon vannak fent ilyen elmebajosak. aki underage az nem fogja megmondani, az mélyen hallgat róla, és ha direktben rákérdezel, akkor ESETLEG elmondja, de inkább ghostol.
2021. nov. 9. 18:23
 7/19 anonim válasza:

#6

Direktbe kérdeztem rá, pár perc beszélgetés után. Elsőre kérdeztem, akkor azt mondta, hogy nem mondja. Utána nyögte ki, mikor másodjára kérdeztem. Ő tudta, hogy 22 vagyok (mármint hogy akkor), de mondta, hogy lehet ott is hagynám, ha tudnám a korát. Én gondoltam, hogy biztos valami 30-40 körüli nőci, az meg nem zavart volna :D

Nagy nehezen kinyögte, hogy 11.

2021. nov. 9. 18:28
 8/19 anonim válasza:

Ott szinte mindenki kamu, és képtelenség értelmes beszélgetést folytatni, kb mindenki idióta. Pl 7-es attól amit írtál, az még kamu volt. Pont azért játszotta el, hogy nem szivesen árulja el a korát, hogy hihető legyen. Sokszor találkoztam már ott ugyanezzel, és utána kiderült hogy kamu. Gondolj bele, bárki írhat bármit, simán eljátszhat bármit. Meglepődnél ha tudnád egyesek milyen mértékben képesek beleélni magukat a szerepbe és ragaszkodni hozzá. Sok ilyen van ott, de azt nem tudom miért csinálják. A tippem az hogy sokan járhatnak oda fantáziálgatni, sokan szeretik másnak képzelni magukat, és mivel anonim oldal, ott könnyű. Sokan mondják is, hogy szerepjátékozni szeretnének. Ha fiúként lánnyal beszélsz, minden második azzal kezdi hogy szerepjáték?


Azért tudok erről annyit, hogy mi folyik ott, mert rábukkantam egy trükkre amivel meg lehet nézni mások beszélgetéseit, és nagyon sokat megnéztem. Van bennem ilyen kukkolási hajlam, tudom én sem vagyok normális :) És az egy pöcegödör, csak kb minden századik beszélgetésben van egyáltalán egy kis nyoma az értelem szikrájának.


És amúgy ha én rá tudtam jönni erre a tükkre, akkor mások is rájöttek, szóval vegyétek úgy, hogy amit ott beszéltek, az nyilvános, bárki láthatja.

2021. nov. 9. 20:31
 9/19 anonim válasza:

Eddig a legfurcsább lányok akikkel ott találkoztam azok:

- 10 perc beszélgetés után kérte hogy járjak vele, be is jelölt facen.

- tök jól elbeszélgettünk, aztán felajánlotta hogy beszélgessünk tovább e-mailen (kicsit fura volt, de mondom oké). Nyilván ott nem írt vissza, de a hittérítős körleveleit folyamatosan küldözgette.


Volt amúgy normális lány is akivel ott dumáltam, csak sajnos nem sok. Ráadásul néha előfordult hogy véletlenül befrissítettem az oldalt és minden ment a kukába.

2021. nov. 10. 07:29
 10/19 anonim válasza:
#8 Hát persze, hogy te tudod a trükköt... 😄😂😂
2021. nov. 10. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!