Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok bocsájtani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsájtani a párotoknak?

Figyelt kérdés

Történt, hogy egy lány rámírt, becézgetett macimnak, meg minden hülyeségnek, amit én elleneztem mert megmondtam csak barátok, a lánynak is megmutattam hogy higyje el. Ő elkezdett kombinálni, veszekedés lett belőle, aztmondta hogy nemtud bennem bízni mert biztosan szexcseteltem vele..(?)

Levette a kapcsolati státuszt facebookról, a közös képeket, dolgokat mindenhonnan, majd letiltott. 2 hétig tartott. Ebben a két hétben lezajlott, hogy egy régi "fiúbarátjának" tetszik a lány, és le is feküdtek.. Majd rá 3 napra felold a lány, és nekem könyörög hogy fogadjam vissza(hozzáteszem itt még nem tudtam róla), megbeszéltük mindent, majd ráírtam a srácra mert megláttam a lány beszélgetései közt hogy elég romantikusan írkáltak egymásnak abba a két hétbe, a lány nem akarta a Facebookos beszélgetést megmutatni, a srác mondta hogy abba a két hétben együtt voltak, és már azt sem tudom mi lenne a jó döntés, most meg azt mondja hogy azért feküdt le vele mert kellett neki valaki, akivel eltud felejteni engem, de nem megy és még mindig engem szeret, és hogy nem csalt meg, mert nem beszéltünk abban a két hétben...

Egy hónapja lennénk együtt

19éves a leányzó. Válaszokat köszönöm előre is..



2022. febr. 11. 12:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És amíg rá nem jöttem a kis viszonyukra, Ő féltékenyedett be mindenen, ő mondogatta "hogyan tudnék megbízni benned ezek után?"
2022. febr. 11. 12:31
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Az ilyennek soha nem.
2022. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, és gondolkodtam ha bizonyít, akkor esetleg megbocsájtanék.. Hülyeség lenne? Mit gondoltok?

Hosszú véleményeket szeretnék kérni

2022. febr. 11. 12:38
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Én ilyet nem tudnék elnézni.

Ez, hogy el akart felejteni úgy, hogy egyből oda dobja magát valakinek nagyon nem szimpi. Ilyen lánytól én nem akarnék semmit.

Te nem csináltál semmit, mégis kiakadt, letiltott és legalább 1 emberrel le is feküdt. Mi lesz ha lesznek még ilyen viták?? Elhiszem, hogy szereted és nem egyszerű, máskülönben nem látnám ezt a kérdést. De ilyen lánytól én semmit nem akarnék többet.

2022. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Megbocsátani lehet, de újrakezdeni kizárt.
2022. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Már nem azért, de ha van egy csaj aki nyomul rád, miért hagyod? Mond meg neki hogy álljon le, vagy tiltsd le. Nem csoda hogy rosszul esett a barátnődnek.
2022. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, szerintem benned is megvan az, hogy ő egy riherongy... Nem vallod be magadnak, mert még szereted (már amennyire a megcsalás után) és elengedni nehéz volna.


Eleve az, hogy te szólsz neki az idegen lányról (macizgatás, stb) és erre ő szakít veled nonszensz. Ráadásul amíg nem voltatok együtt mással volt. Szerintem kihasználta ezt az alkalmat, manipulálni próbált téged. Hogy egy futókalandba belemehessen mindenféle következmény nélkül abban a 2 hétben.


Írtad, hogy nem tudtál semmit sem a megcsalásról, mikor visszakönyörögte magát. Ha őszinte lett volna veled elmondja már akkor.


Ezek alapján amit leírtál, szerintem többet érsz annál, hogy valaki átverjen... pláne ilyen sunyi módon.


Rövid távon lehet, hogy jól jársz ha visszaengeded.

Viszont hosszútávon 99,9%, hogy nem, mert egy ilyen lánnyal nem lehet együtt élni. Alapból a megcsalás olyan, hogy az ember húzza a száját... ha egyszer megtette, akkor másodjára is megfogja - szokták mondani.


Én a te helyedben ott hagynám és keresnék egy olyan lányt aki ŐSZINTE, mert ő nem az. Ő hazug, de nagyon.


Személyes véleményem írtam le, remélem valamit segített.

2022. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves hatos, ez történt, látom olvasni nem tanultál még meg.

Kedves többiek köszönöm a válaszokat

Kedves hetes! Neked viszont köszönöm szépen a kedves szavakat és igen gondolkodok még rajta.. :/ Fáj hogy mással lefeküdt


Ezek mellett viszont azt hazudta nem is beszél már vele mióta, nem találkoztak 1 éve, van barátnője, stb stb stb.. Erről nektek mi a véleményetek?

2022. febr. 11. 13:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ne kattogj rajta tovább. Ennyit se érdemel. Zárd le magadban és felejtsd el!
2022. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De nem tudom még lezárni és elfelejteni..

Fáj hogy lefeküdt vele, fáj hogy megtörtént ez az egész

2022. febr. 11. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!