Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egy ilyen embernek megtudná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy ilyen embernek megtudnátok bocsájtani? 18/L (elég hosszú sztori bocsi)

Figyelt kérdés

Minden 2014-ben kezdődött. Nagyon szerelmes lettem 1 nálam 5 évvel idősebb fiúba. Ő figyelt fel rám. Egy suliba jártunk. Sokszor irogatott facebookon meg néha találkoztunk is ugyanis a barátnőm haverja volt. A bonyodalom ott kezdődött, hogy tiltottak tőle a szüleim, mert volt 1 felfüggesztetje, plusz érezték nem hozzám való. Igazuk is lett. 2014 december: fülig szerelmes lettem, megbeszéltünk egy randit, mondta leszáll a buszmegállomnál reggel.(6 kmre lakik tőlem és ahogy megy suliba útba esik az én városom) Csak vártam és vártam a hóban. Ő nem jött el.. Rá 2 óra múlva írt, hogy azért nem szállt le, mert, hogy a sofőr nem nyitotta ki az ajtót.( ilyennel még nem találkoztam erre fele de én kis naív bevettem)

Pár nappal később újra 2esben akart velem találkozni. Aham. Infó óra volt. Mellettem ülő csajjal nem jöttem ki valami jól, nagyon utáltuk egymást. Szabad foglalkozás volt, egyszer csak megláttam vele beszélget és írja neki a srác, hogy nem akar velem talizni, mert látott egy másik szép lányt és ráakar hajtani de nem meri nekem megmondani. Nagyon jól esett.. Nem sokkal később ráírtam, hogy nem szeretnék vele találkozni. Úgygondoltam kicsit ki kéne engednem a gőzt, haverokkal elmentem logni, cigiztünk. Másnap már hallom is, hogy mit képzelek én magamról, hogy őt így elutasítottam. Inkább erre már nem mondtam semmit. Pedig még aznap láttam flörtölni a csajjal meg hallottam mondta neki milyen szép vagy. Jött a téliszünet, megint találkozni akart velem de én erre már nemet mondtam mivel 2 találkozon már ki lettem kosarazava, aztán letiltottam. Elvileg a telefonján a barátnőm talált rólam 5-6 képet, de engem már az sem tudott érdekelni. 2015 február környékén feloldottam, mert a suliba egész végig nézett, nevetett rám, rámírt, hogy találkozzunk. Most kivételesen jól sikerültek a találkozok de csak a kézfogásig jutottunk meg az ölelésig. Aztán megint csalódnom kellett ugyanis megütötte a fülem az, hogy ő nem tenne meg ennyi mindent értem és hogy jó hülye vagyok, hogy miatta 3 megállóval később szállok le.. Na de mindegy erre is legyintettem. Folyton közelebb húzott magához aztán pedig ellökött magától. Nagyon sokat veszekedtünk. Mindenki rossz szemmel nézett bennünket és mindenki ellenezte a kapcsolatunkat. Szüleim meg mit sem sejtettek erről az egészről. 2015 április: első csók. Pár napig megint boldogok lehettünk aztán egyszer csak megint ellökött magától pedig okot sem adtam rá. Volt ami volt próbáltam nem hisztizni és megértő lenni. Egyszer csak jön a hír, hogy öngyilkossági kisérlete volt miattam. Na ezen nagyon kiakadtam. Mégis mi miatt? Amiatt, hogy mindent elnézek neki egy fintor nélkül? Nem hittem el. Erre másnap meglátom full össze van vagdosva. Éreztem valami nem stimmel. Megint elkezdett rámhajtani, együtt voltunk, minden jó volt. 2015 június: 2x lefeküdtünk.

2015 július: megtudták a szüleim, hogy együtt vagyunk, kitört a nagy botrány. Megint dobva lettem. Az ellenségemnek se kívánom azt az érzést amit átéltem akkor.

2015 július még mindig: csinibaba barátnőm akiért olvadtak a pasik nem tudta már nézni a szenvedésem, elmentünk egy napra kikapcsolódni, jó kis nap volt. Másnap rámír a csaj, küld egy képet: annyira nem hittem a szememnek, hogy észre se vettem, hogy az az exem.. Képen: középen ő mind a 2 oldalról puszilja 1 pasi. Na az egyik köztük a híres exem volt. Mikor megláttam megfagyott bennem a vér is. Ezek után már tényleg elegem volt, nem bíztam senkiben, az alkoholhoz nyúltam. Arról a nyárról csak fájdalmas emlékeim vannak, hullára ittam magam minden nap.

2015 ősz: 2 csók vele..

2015 tél: kavartunk aztán szakított velem, mert életemben egyszer hazudtam neki. Megint összevesztünk haverokkal elmentünk inni én berúgtam erre velem szembe jött és kérdezte részeg vagyok e mondtam nem és röhögtem. Ezért kidobott.. utána meg mondta soha többet nem akar velem lenni. 2016 ban már nem voltunk együtt azóta másfél éve van barátom, nagyon szeretem. Napokban felbukkant az exem de én csak töménytelen haragot érzek, azt követeli hagyjam ott a barátom de ez nem fog bekövetkezni. Utálom ŐT.


2017. aug. 3. 07:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De volt olyan is, hogy miatta késtem le a buszt ő meg ott hagyott a pályaudvaron, mert hogy a haverjával strandra megy.. csak a haverok.. velem kb sose ment sehova.meg mindig kitette zenébe mit érez írántam volt, hogy melegebb éghajlatra küldött volt, hogy jaj de szerelmes vagyok. Elegem van. Ezek nagyon felgyülemlettek bennem. Főleg most, hogy felbukkant. Bocsánat, hogy nagyon hosszúra sikerült.
2017. aug. 3. 07:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye. És ne igyál, mert egy csajban duplán szánalmas, okkal, vagy ok nélkül is.
2017. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled. Hidd el azóta nem ittam, ez csak arra az időre vonatkozott.
2017. aug. 3. 08:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemel meg téged.

Én nem tudnák megbocsátani.

2017. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg se ismerd. Az ilyen nem érdemli meg
2017. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!! Csak leszívja az energiád! Hja és semmiképp se szakíts a meglévő barátoddal!!!!!!!!!!!
2017. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd ha elfelejtenéd és magad mögött hagynád. Már az is gáz hogy ez az idi*ta vette el a szüzességed 16 évesen. Mondjuk aki ilyen idősen keményen piál attól mit várjunk.
2017. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Őt is, meg az alkoholt is. Ne függj a sráctól, legyen közömbös. Ne gyűlöld, csak legyen közömbös. Ezt kell elérni. Ha gyűlölöd, az ÉRZÉS. Ha közömbös, az már nem.
2017. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még azt sem érdemli meg, hogy gyűlöletet érezz iránta... mint előttem is írták, legyen közömbös, ne érdekeljen, ne foglalkozz vele, koncentrálj a jelenre, a jövőre, aminek ő nem része.

Nem is értem, hogy lehetett ennyi időt elpocsékolni egy ilyen emberre... hát még, hogy cigizni, piálni...

2017. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha itt valakinek meg kell bocsajtanod az te magad vagy! :(

Kapcát csinaltál magadból.

Örülj hogy kikeveredtél belőle!

semmivel nem tartozol neki!

2017. aug. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!