Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri várni egy lányra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy lányra, ha még túl fiatal? Honnan lehet tudni hogy nem csak fellangolas?

Figyelt kérdés

Én 21/f vagyok, ő 14/l.

Tudom,tudom 14 a beleegyezési korhatár Magyarországon, de szerintem még túl fiatal hozzám, viszont mind a ketten szeretjük egymást, testi kapcsolat nem volt még csók sem.

Azt mondta évekig is képes várni rám, ha az kell, de nagyon sok kérdés felmerult bennem.

Lehet csak fellángolás, legalábbis legjobb barátom szerint benne van a pakliban, hogy tetszik neki hogy egy idősebb sráccal lehet.

Meg ha talál egy menőbb srácot, engem lepasszol. Bár nem tudnám elhinni róla, de ezt az oldalát még nem ismertem ki.

Szerintetek mit kéne tennem? Várjak még pár évet vagy a csók már ennyi idősen normális lenne?

(Jó mondjuk én is csokoloztam 14 évesen, de nem huszonévessel...)

Kérlek normális válaszokat, ne pedofilozos baromságokat!



2022. febr. 15. 02:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#9 nem lekoptati szeretném, miért mit kéne tennem szerinted?
2022. febr. 15. 08:53
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
#10-esnek igaza van, keresd fel később
2022. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha most összejöttök, 18 éves kora körül úgy fog lecserélni egyik pillanatról a másikra, mint a sicc.


A fejben érettebb csajok, ja...

2022. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hagyd
2022. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
#13 miért? És miért pont 28 évesen?
2022. febr. 15. 10:08
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
??
2022. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsi. Miért pont 18 évesen hagy el?
2022. febr. 15. 10:16
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjad, max újra találkoztok X év múlva és újra elgondolkodtok rajta.

Miért akarod magad lekötni (fejben-lélekben) egy bozonytalan lehetőség mellett?

Miért várod tőle ugyanezt, amikor 14 évesen fogalma sincs magáról, és arról sem, hogy valóban téged szeretne-e majd, és nem csak imponál neki a helyzet?


Engem most, egy 3 éves kapcsolat-szakítás után sodort össze az élet teljesen véletlenül egy fiúval, akivel még a kapcsolatom előtt találkoztunk és randiztunk egyszer. Akkor totál más életszakaszban voltunk, 8 év van köztünk, ezt átláttuk, nem is lett több. Eltelt viszont 5 év azóta, és most újra találkozunk, aztán ki tudja?


Mindenesetre értelmesebb ez így szerintem, akárhogy is lesz, mert az elmúlt évek nem azzal teltek, hogy jajj szeretem de várok rá, ő szintén, aztán beragadunk ebbe az egész gondolatba és rámennek a legszebb éveink. Hanem éltünk mind a ketten a saját életünket, én tiniként lehettem szabadon tini, ő fiatal felnőttként fiatal felnőtt, egymástól totál függetlenül, aztán éretten, idősebben most újra szóba jöttünk egymásnak, aztán meglátjuk.


Ha szereted a lányt, ne kösd le ilyen fiatalon. Tényleg fogalma sincs magáról, akármennyire érett, és ezt teljesen irónia nélkül mondom.


A legjobbakat kívánom!

21L

2022. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont. De akkor jön rá a legtöbbre a viszketegség, meg az "élni akarok" halandzsa.
2022. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#18 köszönöm, a te válaszod a leghasznosabb szerintem.

Nyilván nem fog örülni neki, de ha tényleg komolyan gondolja akkor pár év múlva(legalább kettő) még lehet akármi.

A szülei normálisnak tartanák ha összejönnék vele most ami nekem fura, én szüleim nem tudnak róla.

De észrevettem hogy hiába érett, néha úgy beszél mintha körülötte forogna a világ, hátha ezt is kinövi majd..

2022. febr. 15. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!