Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri várni egy lányra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy lányra, ha még túl fiatal? Honnan lehet tudni hogy nem csak fellangolas?

Figyelt kérdés

Én 21/f vagyok, ő 14/l.

Tudom,tudom 14 a beleegyezési korhatár Magyarországon, de szerintem még túl fiatal hozzám, viszont mind a ketten szeretjük egymást, testi kapcsolat nem volt még csók sem.

Azt mondta évekig is képes várni rám, ha az kell, de nagyon sok kérdés felmerult bennem.

Lehet csak fellángolás, legalábbis legjobb barátom szerint benne van a pakliban, hogy tetszik neki hogy egy idősebb sráccal lehet.

Meg ha talál egy menőbb srácot, engem lepasszol. Bár nem tudnám elhinni róla, de ezt az oldalát még nem ismertem ki.

Szerintetek mit kéne tennem? Várjak még pár évet vagy a csók már ennyi idősen normális lenne?

(Jó mondjuk én is csokoloztam 14 évesen, de nem huszonévessel...)

Kérlek normális válaszokat, ne pedofilozos baromságokat!



2022. febr. 15. 02:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
:D 2 év múlva csak rosszabb lesz :)
2022. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Mikor lesz jobb?
2022. febr. 15. 11:28
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha ugyanazon a szinten lesztek mind érzelmileg, mind fejben és életszakaszban. Te dolgozol, ő tanul. Neked valszeg már a suli és tanulás pipa (nyelvvizsga, jogsi, érettségi stb) ő meg még amblokk most kezd ismerkedni a világgal (átmegy középsuliba, új emberek stb).
2022. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem éri meg.
2022. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz tanácsot adni.

Ha vársz rá és egy életre szólóan egyben lesztek, akkor megérte. De hol van erre a biztosíték? Sehol.

Viszont ha ugyancsak vársz rá, de idővel más fiú kerül az útjába, akkor esetleg könnyen lemondhat rólad, viszont a várakozással letelt pár év az életedből.

Tedd ezeket mérlegre és dönts. Ha rosszul döntöttél - ne okold magad! Ilyen az élet.

2022. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fölösleges ennyire előregondolkodni meg próbálni belelátni a fejébe. Lehet, hogy elhagy majd később. Lehet, hogy ha rajta múlna együtt öregednétek meg. Ugyanez fordítva. Lehet fél év múlva te már nem akarsz tőle semmit.

A várakozás dolgot bevallom sosem értettem. Olyan hangzása van, mintha ha "megszűnne a várakozás" akkor a sorban álló többi lányból máris lenne partner. Ha kedveled/szereted vele vagy ameddig jó nektek, ha meg nem, akkor nem kell kínlódni és várakozni, hanem el kell engedni egymást.

Nézni kell azt is, mennyire egyeznek meg a vágyaitok. Te akarsz testiségeket? Ő akar testiségeket? Ha ő nem akar, akkor neked áldozat feladni ezt akár évekre, vagy simán menne?

Személyes tapasztalat: ugyanilyen felállásban volt egy barátom. Egy évig voltunk együtt és csók volt a maximum köztünk. Szerintem még csak fel sem merült a szex téma, én valahogy nem is akartam, nem is gondoltam rá, mint lehetőség. Ő meg csak ilyen volt, nem érdekelte annyira a dolog, hogy rámerőltesse. Így visszagondolva egy angyal volt a srác. Én szakítottam vele, már magam sem tudom miért. Valószínűleg tényleg van abban valami, hogy 14 évesen nem köti le magát egy életre az ember, annak ellenére, hogy a szakítás után sem ugráltam pasiról pasira és 3 évvel később az első igazi komoly kapcsolatom lett a férjem.

2022. febr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Nemsokal felébred és ráébred arra. Eddig az vonzza h idosebb pasival lehet, de tőled jobbat is megkap stb és ja. Valtozik a személyisége. Keress korodbeli lányt!
2022. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!