Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb szerelmi csalódásotok, ami nem kapcsolatban történt? Kiszemeltekre/kavarásokra gondolok

Figyelt kérdés
Kezdem én. Voltam randizni egy csajjal, azt hittem tök jól alakul, végén kérdeztem, hogy hazavigyem-e aztán elvitette magát egy másik sráchoz, akivel aznap (este) jöttek össze

2022. febr. 20. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alsó tagozatos másodikos koromban a crushom belezúgott egy elsős kiscsajba, és kijelentette, hogy az szebb, mint én.
2022. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno 5. osztályban tetszett egy lány, crushom volt, nagyon félénk voltam iránta, inkább úgy nyitottam feléje, ha közös munka volt, akkor vele szerettem lenni. Ő jóba volt velem, én is vele, csak látszott, hogy friendzoneba vagyok, akkor hagytam, eztán megint tetszett egy kb 2 évvel később, majd a tetőpont az volt, amikor megláttam a palijával az utcán. Viszonylag sírás nélkül egész jól átvészeltem. Azóta jó barátok vagyunk, de nem (kapcsolatilag)
2022. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen tetszettünk egymásnak, de egyszerűen túl nagy volt a távolság köztünk. Mindketten nagyon sajnáltuk, de beláttuk, hogy ez így nem működne.
2022. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányról, akit fél éve próbálok befűzni, tegnap kiderült, hogy semmi esélyem nála, mert egy lelki probléma miatt nem akar kapcsolatot (közös ismerős mondta).
2022. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mehmet Emir Atahan válasza:
100%

Egy lánnyal fél évig dumálgattunk, kavartunk. Többször találkoztunk és a legszemélyesebb dolgokat is megosztottuk egymással. Mindenről beszámoltunk, hogy hol vagyunk, épp mit csinálunk, hogy érezzük magunkat. Aztán elment egy kirándulásra és úgy gondoltam hogy amikor hazajön ott várom a kapu előtt egy ajándékkal és szerelmet hallok neki. Épp közeledett az utca felé, én már ott voltam az ajándékkal, és közben beszélgettünk telefonon. És mesélte hogy összejött valakivel a kirándulás során.

Életem legnagyobb eddigi csalódása volt, úgy tudott fájni mint addig még semmi.

2022. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én valahogy mindig úgy voltam, hogy nem tudott senki tetszeni hosszú távon és nagyon gyorsan rá tudtam kattanni valakire. Kb 6-8. osztályig kisebb nagyobb megszakításokkal tetszett egy-egy fiú de utána jött egy komolyann nyolcadikban. Vele úgy tűnt minden oké, mások mondtak hogy tetszek neki és tényleg így volt, csak félénk volt és inkább próbált egy másik lány felé közeledni és én pedig azt hittem, hogy lehet valami mikor egyszer csak hallottam, hogy sikerült neki azzal a lánnyal akivel erőltette a dolgot. Ekkor nagyon szarul éreztem magam, pár hónap kellett mire túl tettem magam és addig egy másik crushom volt aki szintén hirtelen megtetszett, de róla kiderült, hogy menthetetlenül bele van zugva a legjobb barátnőmbe. Oké, túl tettem magam és ekkor befuccsolt az előző crush kapcsolata, egyből visszatértem rá mikor láttam a reményt, megint csak ilyen kerülgetés volt kb egy évig amikor megint lett kapcsolata, persze megint ugyanúgy és ugyanaz lett a vége
2022. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok, mikor végre mindezen túl tettem magam megtetszett egyszerre kettő fiú is, az egyiket mocskosul próbáltam tagadni mert legjobb barátom volt és nem éreztem helyesnek, a másikat pedig akartam nagyon. Itt vaciláltam, de mivel a másik crushomrol nem tudtam hogy bejövök neki így őt elengedtem és összejöttem a legjobb barátommal. Itt egyébként kiderült, hogy tolem tényleg akart tolem valamit a másik fiú de nem mert lépni ésvisszagondolva utána feltűnően került, mikor megtudta hogy barátom van és kissé kifordult magából. Na itt viszont nem lettek biztos abban, hogy jól döntöttem és mikor felszedett valami csajt a másik fiú akkor az nagyon szarul esett, de túl tettem magam rajta valahogy és együtt voltam négy évig azzal, akit választottam végül.
2022. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!