Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Esetleg fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Esetleg fel akar hízlalni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal viszonylag jóban vagyok. Elmegyünk együtt moziba strandra stb. Nem a barátnőm. Lehet hogy tetszek neki ezt nem tudom. De az az érzésem hogy fel akar hizlalni. Együtt járunk menzára csomószor mondom hogy már nem vagyok éhes és nem kérem de mondja hogy egyem meg. Mondom neki hogy így is kövér vagyok (173 cm 76kg) de azt mondja hogy ez szexi. Amikor nyáron voltunk strandon akkor is a szemembe mondta hogy hízzak és meg is paskolta a hasam. Lehet hogy tetszek nekivde miért csinálja?

2018. dec. 18. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Grrrr
2018. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen , van aki a mackósabb pasikat szereti! Már ha te pasi vagy.
2018. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tetszel neki, az, hogy miért csinálja, annak a pontos okát csak ő tudja. Ha annyira foglalkoztat téged a kérdés, akkor kérdezd meg tőle.

Ha meg tetszik neked a lány, akkor szerintem nincs miért haragudni, valószínűleg nem egy előre eltervezett dolog, hogy felhízlal téged, szerintem pont, hogy azt akarja, hogy egy kicsit emberesebb alakod legyen, mert azt szereti.

2018. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
én is akarok egy ilyen lányt
2018. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele! Kedvességből csinálja. Amúgy is néha engedhetünk a csábitásnak.
2023. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!