Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a nővérem barátjának egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a nővérem barátjának egy haverja, akivel én is jóba vagyok. Amikor először találkoztunk, (egyből megölelt^^) és nagyon jól el tudtunk beszélgetni. Hasonló az ízlésünk, és minden nap beszélünk és nagyon jó mert mindig van miről beszélgetni. ?

Figyelt kérdés
Régebben még amikor nem ismertük egymást,de a nővéremmel jóba volt, akkor sokat beszéltek rólam és sokszor mondta hogy aranyos vagyok meg kért rólan képet (a nővéremtől) meg ilyenek. De most hogy beszélünk azt mondja hogy ne értsem félre a kapcsolatunkat meg hogy nem akarna összejönni velem de máskor meg úgy viselkedik mint ha tetszenék neki, vagy nem tudom. De nagyon rendes fiú, nagyon kedvelem. Mit csináljak vagy hogy értsem valaki tudna segíteni? 🥺
2022. febr. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ertsd ugy, hogy ha azt mondta "nem akarna összejönni", akkor valoszinuleg ugy is van reszerol.


Idovel lehet valtozni fog (mert az ember egy bonyolult leny), de addig is szerintem kezeld semlegesen a kettotok "kapcsolatat".


Vagy lesz belole tobb, vagy meg maradtok baratoknak, vagy elvalnak utjaitok.


Tenyleg csak kettotokon mulik 50/50 aranyban.

2022. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisördög1 ***** válasza:
Mozgatod a fantáziáját és tuti akar valamit csak nem vallja be nyíltan aminek több oka is lehet.Mennyi idősek vagytok?
2022. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindketten 18 alatt. Beszéltem a nővérem barátjával, azt mondta, hogy a fiu (akivel ugye joba vagyok) azt mondta neki hogy jófej vagyok meg mindig jolesik neki ha beszelgetunk, stb, de a távolság miatt is nem akarna járni velem. Eléggé messze lakunk egymástól, de sztem ha nagyon akarná, meg tudnánk oldani. De mindegy is, lehet hogy nincs mit kérdezni ezen..:(

Köszönöm a válaszokat <3

2022. márc. 1. 11:28
 4/4 kisördög1 ***** válasza:
Lehet nem járni akar veled...
2022. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!