Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki mit tenne a helyemben? Ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyemben? Ott kezdődik, hogy volt egy 5 éves kapcsolatom, aminek vége lett. Most van egy barátnőm. Közben elkezdtem beszélgetni egy lánnyal barátilag, akivel találkoztam is. Nagyon jól éreztem magam Vele.

Figyelt kérdés
Szinte már jobban vágyom az Ő társaságára, mint máséra. Ezt Ő is viszonozza. Hajnalokig beszélgetünk, és tök jól kijövünk. Addig nyílván nem lépek, amíg van valakim. Úgy érzem, a mostani egy elhamarkodott kapcsolat, mert szakítás után 6 hónappal, úgy éreztem, kell valaki, de nem ismertem meg igazán. Azzal a lánnyal, akivel találkoztam meg teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Valaki volt már ilyen helyzetben? Előre köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 28. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetbe, de ha lennék akkor biztosan megmondanám a barátnőmnek, hogy nincsenek meg a kapcsolathoz szükséges érzéseim felé. Örülni biztos nem fog neki, ha ő nem így érez és még mindig szeret téged, de jobban jár ő is, ha olyan van mellette, aki valóban szereti.

Viszont olyan gyorsan azért a helyedben nem rohannék bele a másik lánnyal sem egy kapcsolatba, mivel lehet ugyan úgy jársz mint most. De, ha nincs barátnőd legalább már nyugodtan tudsz az ő megismerésére koncentrálni, bűntudat és zavaró tényező nélkül.

2021. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta nagyon sok minden változott. A “barátnőm” mondta, hogy így nem igazán megy neki. De a közös dolgokat nem igazán szedte le, szóval nem értem. A másik lánnyal annál inkább alakulnak a dolgok. Annyira jól érzem magam vele. Ma már este 11-kor ültünk a kocsiban, pléddel betakarózva, és beszélgettünk. Közben simogattam a haját. Meg már régóta ismerem. Egyébként köszönöm a válaszod! Nagyon hasznos volt!!!
2021. jún. 2. 02:22
 3/4 anonim válasza:
64%
Én sajnálom a jelenlegi baratnődet... Jó lenne a sarkadra állni, megmondani, hogy vége és szedje le, amit le kell. Ő egyébként mit szól ahhoz, hogy te hajnalokig beszélhetsz egy másik lánnyal?
2021. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vele megbeszéltem már mindent. Normális módon kezeltük. Egyébként meg vagyok lepődve magamon. Volt egy 5 éves kapcsolatom, ahol a barátnőmön kívül egy lánnyal nem beszéltem egész idő alatt. Most meg...talán azért, mert nem tudtam megismerni, minden olyan gyorsan történt. Így megszeretni sem tudtam.
2021. jún. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!