Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szoktátok leszólítani a fiúkat?

Figyelt kérdés

Légyszi csak azok írjanak, akik tényleg csináltak már ilyet. Szóval az érdekelne, hogy ti hogyan szólítotok le valakit? Kerek perec odamentek és megmondjátok, hogy szimpatikus nektek az illető? Vagy kerestek valami ürügyet a beszélgetés kialakítására? Például ha buszon láttok valakit, őt hogyan szólítanátok le?

Elhatároztam, hogy a kezembe veszem az irányítást és leszólítok én másokat, ha már az emberek többsége nem meri ezt megtenni. Ezért érdekelne minél több sztori, hogy ti hogyan teszitek ezt meg:)



2022. márc. 20. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Az őszinteséget választom, és úgy kezdem a beszélgetést, hogy elmondom az illetőnek, hogy szimpatikus
Keresek valami ürügyet amivel leszólíthatom az illetőt
Elérem, hogy az illető szólítson le engem (ez esetben légyszi írjátok meg, hogyan!)
Nem merek leszólítani másokat, de van ötletem, hogyan csinálnám
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy
2022. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Mielőtt kapod a sok kamu választ, írok a tapasztalataimról.


"Kerek perec odamentek és megmondjátok, hogy szimpatikus nektek az illető?"


Ilyen nem lesz. Egy szép lány egész életében ahhoz van szokva, hogy pozitívan állnak hozzá, lefeküdnek neki, minden rezzenésére figyelnek és csodálják. Ezért van az is, hogy egy apró mimikából azonnal észreveszi, ha valaki nem így áll hozzá, pl. a boltos vagy a pincér "távolságtartóbb", vagy "halkan, unottan köszön", amiből rögtön az következik, hogy biztos baja van vele, nem szimpatikusak neki.


Ekkor jön a sértődöttség, esetenként asztalcsapkodás, egyéb esetben otthon majd a párján csattan az ostor.


Másrészről a visszautasítás adta szégyenbe a legtöbben nem tudnának belemenni, ezt természetesen meghagyják a fiúknak.


"Például ha buszon láttok valakit, őt hogyan szólítanátok le?"


Azaz ilyen nem történne.


"Vagy kerestek valami ürügyet a beszélgetés kialakítására?"


Ez a legesélyesebb, ha NAGYON bejössz az adott lánynak (értsd, elsőszámú kiszemeltje vagy) ÉS nem úszik a fiúk figyelmének tengerében, nem kaphat meg mindenkit csettintésre. Felnőttként pedig az is kell ehhez, hogy úgy érezze van valami értéked amit adsz, valami miatt fel tud rád nézni.


Ez azért is jó, mert a fiúnak kell megint kezdeményeznie, és bármikor megvan a lehetőség hogy le lehessen rázni, elküldeni a búsba, kiröhögni, ghost-olni és hasonlók, mert pl. következő héten már új crush van, vagy nem jött be a szövege. Azaz a megszégyenülés ismét a fiúknál van.


Persze az egészet poénból is csinálhatja, szórakozásból, azaz akarja hogy teperj érte, de egyébként hülyének néz és soha nem akarna tőled semmit.


"Elhatároztam, hogy a kezembe veszem az irányítást és leszólítok én másokat, ha már az emberek többsége nem meri ezt megtenni."


Talán azért nem merik, mert olyan tapasztalataik voltak. ;) Mesélhetnék mikkel találkoztam, de majd átéled úgyis.


Segítségként ajánlom azt, hogy semleges témával nyiss, olyan helyeken ahol nyitottabbak az emberek. A busz, utcán sietés pl. nem az.


Ne fogadj el instát, se snapchatet. Csak egy plusz követő vagy a hülyék között. Ne támadd le a másikat, de ne is húzd az időt a randira hívással, ne menj bele játszadozásokba. Utóbbiakat majd úgyis megtapasztalod.


Nagyon sok elutasítást fogsz kapni, nézz rá úgy hogy ez az alapállapot és próbálj nem idegeskedni rajta. Ne ebből merítsd az önbizalmad semmiképp, vagy tönkre fog tenni. Találj területeket, amin jól érzed magad és tudsz erőt meríteni, ne a csajozást használd erre.

2022. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Változó. Volt, hogy a fotózással ismerkedtem. "Szia, karakteres arcod van. Nem baj, ha csinálok rólad 1-2 potré képet?"

De olyan is volt akitől megkérdeztem a pláza kajálda részén, hogy csatlakozhatok vagy egyedül szeretne lenni.

Vagy a velem szemben ülő sráctól szimplán megkérdeztem milyen napja volt.

2022. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D De köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 20. 14:40
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsi de privátokra nem válaszolok, egy bizonyos személyt szeretnék megszólítani, nem csak random embereket:)


Kedves 5! Sajnálom, hogy itt tartasz agyilag.

2022. márc. 20. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Bár én nem, de egyik barátnőm szokott kezdeményezni srácoknál, de neki nincsenek jó tapasztalatai. Általában megijednek ha a lány kezdeményez.
2022. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
7-es ezt kifejtenéd kérlek bővebben? Hogy érted, hogy megijednek?
2022. márc. 20. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában keresek valami ürügyet. Én a közeli Kis hangulatos szórakozóhelyen szoktam ismerkedni (egyetemista vagyok minden héten beülünk a szaktársakkal vagy a kollis barátokkal meginni valamit és beszélgetni). Ha látok egy számomra helyes srácot csocsózni vagy billiárdozni, akkor oda szoktam/szoktunk menni, hogy kihivhatjuk-e a győztest és úgy kezdünk el velük beszélgetni, ismerkedni. Általában majdnem mindig összejön. A lényeg az, ahogy észre vettem, hogy mindig legyen téma, "enyhe" érdeklődés, pl. szoktak e sűrűn ide járni, van e kedvük valamikor találkozni. Majdnem lett így egy barátom, csak kiderült, hogy nagyon féltékeny típus, ráadásul feleslegesen...
2022. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva, akármennyire is panaszkodnak a férfiak, hogy ez milyen igazságtalan, hogy nekik kell a nőket leszólítani és én is ezt gondolom, én már megtettem ezt, és az a tapsztalatom, hogy nem értékelik. Ha egy pasinak bejövök akkor fog lépni ő. Ha nem is rögtön randira hív, de érzed, hogy keresi a figyelmed, foglalkozni akar veled. Ha semmi ilyen jelet nem ad, hagyd a fenébe. Persze ez abban az esetben, ha már ismeritek egymást. Amúgy ne állj elé és ajánld fel magad kerek-perec, mert akkor rögtön értéktelen leszel a szemükben. Ezzel azt sugallod, mintha nem kellenél senkinek és ezért muszáj neked kezdeményezni, ami gáz, mivel a férfiak abban a tévhitben élnek, hogy a nőknek nincs gondjuk a párkeresésben.


Amit ajánlani tudok pl. buszon, ugyanaz mint amit fiúknak is ajánlanék, akik lányokat akarnak leszólítani: próbálj vicces lenni. Találj valamit amivel kedvesen de humorosan el tudsz kezdeni egy beszélgetést. Amit semmiképp nem ajánlok, az az, hogy butának tettesd maga/hogy segítséget kérj valami triviális dologban. Ez csak az egójukat növeli, de téged nem fognak emiatt érdekesnek tartani.

2022. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként írom, de talán hasznos lehet. Üldögéltünk a testvéremmel a medencében egy fürdőben, amikor a közelben sutyorgó lánycsoport (asszem 4-en voltak) megkérdezték lenne-e kedvünk vattacukrozni egyet. Úgyhogy elég közvetlenek voltak.
2022. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!