Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan szoktátok leszólítani a fiúkat?

Figyelt kérdés

Légyszi csak azok írjanak, akik tényleg csináltak már ilyet. Szóval az érdekelne, hogy ti hogyan szólítotok le valakit? Kerek perec odamentek és megmondjátok, hogy szimpatikus nektek az illető? Vagy kerestek valami ürügyet a beszélgetés kialakítására? Például ha buszon láttok valakit, őt hogyan szólítanátok le?

Elhatároztam, hogy a kezembe veszem az irányítást és leszólítok én másokat, ha már az emberek többsége nem meri ezt megtenni. Ezért érdekelne minél több sztori, hogy ti hogyan teszitek ezt meg:)



2022. márc. 20. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok. Ahogy levettem a mondandójából azt jelenti hogy nem értékelik
2022. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor mit tegyek, hogy ő szólítson le? Léteznek valamilyen jelek, amik egyértelművé teszik számára, hogy szeretném ha leszólítana?:)
2022. márc. 20. 21:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, nagyon egyszerű, csak nézd mosolyogva. Egyébként lett belőle valami?
2022. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, de utólag nem is bánom. Nem igazán szoktak megszólítani az emberek, de mindig megbámulnak, úgyhogy lehet csak annyi a probléma, hogy nem sokszor vagyok olyan helyzetben, amikor lenne alkalom rá (általában mindig van velem 1-2 személy akárhova megyek).
2022. aug. 30. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!