Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy elhízott sráccal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
65%

Én ugyan nem lányként azonosítom magam, de úgy gondolom, hogy ha egy lány csak azért nem jön össze egy sráccal, mert van egy kis súlyfelesleg rajta, akkor a srácot nem érdemli meg a lány.

Sokat számít, hogy hogy néz ki egy srác, hiszen egy elhízott úriember nem feltétlenül kelt jó első benyomást, mert szerintem az első gondolat egy szélesebb emberről, hogy igénytelen, nem foglalkozik annyira magával, hogy egészséges maradjon.

Sajnos rengeteg ember küzd ezzel a problémával, és csendben jegyzem meg, hogy jó lenne, ha az ember küzdene vele, és nem elfogadná, hogy én már csak ilyen vagyok.

Külső szemlélőként, szerintem a lányoknk is fontos a külső, de nem csak az a lényeg, ha a srác humoros, jófej, és megvan az összhang közt eés a lány között, akkor a lányt nem fogja annyira érdekelni, hogy egy kicsit túlsúlyos. Ha azon agyal, hogy hog fogok kinézni mellette az utcán pl, akkor meg el kell engedni, mert erősebb a félelme mások véleményétől, mint a szerelme.

2022. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%

Megkockáztatom, hogy durván lepontoznak, de az a lányokra is áll, hogy a külső megfog, a benső megtart.

Én lányként nem valószínű, hogy barátságnál többet akarnék olyantól, aki el van hízva. Hangsúlyozom, ha tényleg el van hízva az illető, nyilván pár plusz kiló nem számít.

Ha fizikailag nem találom vonzónak az illetőt ismerkedéskor, lehet akármilyen jó fej, meg kedves, intelligens, vicces, stb., nem fogok vele randira menni. A nőknek is kell a külső inger, hogy vágyjanak a férfi érintésére.

Az is más nyilván, ha a párom az évek alatt hízna el, mialatt együtt vagyunk, emiatt nem hagynám el őt, de biztos, hogy a saját egészsége érdekében, megpróbálnám rávenni a fogyókúrára.

2022. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
96%
A fiú egyéb tulajdonságaitól és az elhízottság mértékétől függ. A túlsúly nem zavar, ha tetszik az illető.
2022. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Most ez attól is függ hogy 90 kg vagy 150 kg, de egyébként arányosan is el tud oszlani. Igazából így nehéz, ha alig bírna már járni, akkor nem tudnék összejönni vele, de függne a személyiségétől is.
2022. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

", lehet akármilyen jó fej, meg kedves, intelligens, vicces, stb., nem fogok vele randira menni."


akkor se ha milliárdos lennék? gondolom akkor már egyből le lenne szarva hogy el vagyok-e hízva vagy sem

2022. ápr. 1. 10:43
 6/48 anonim ***** válasza:
66%
Akkor egy idézet, azt lehet gondolkodni: "Átkozott a világ, amiért a külsőségek irányába tendálódik!"
2022. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Miután aktívan kondizó lány vagyok...nem, nem hiszem.
2022. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%
Azzal hogy sztereotípiák alapján ítélsz meg egy ismeretlen csajt, már most elvesztetted az esélyedet nálam 🙂
2022. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

"Miután aktívan kondizó lány vagyok...nem, nem hiszem."


szerintem meg minél izmosabb egy nő annál hülyébben néz ki

2022. ápr. 1. 10:57
 10/48 anonim ***** válasza:
97%

2-es vagyok: "akkor se ha milliárdos lennék? gondolom akkor már egyből le lenne szarva hogy el vagyok-e hízva vagy sem"


Rosszul gondolod, és nem, akkor sem lenne leszarva, hogy el vagy hízva, ha fürtökben lógnának rajtad az aranyrudak. Nekem nem tudnál annyit fizetni, hogy elmenjek veled, ha egyszer nem vagy az esetem.

Gondolom, azért igényeid neked is lennének a kiszemelt lányt illetően, és neked sem lenne mindegy, hogy néz ki a másik, szóval nem értem, miért akadsz ki azon, ha az embernek van szeme és lát is vele...


És kérlek, ne általánosíts és gyárts alap nélkül előítéleteket, csak mert nem tetszik a válasz, amit a nyilvánosan feltett kérdésedre kapsz!

2022. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!