Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy elhízott sráccal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%

#9 "szerintem meg minél izmosabb egy nő annál hülyébben néz ki"


Nekem viszont van pasim, még neked nincs csajod...:/

2022. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

"Nekem viszont van pasim, még neked nincs csajod...:/"


Nem az volt a kérdés hogy van-e pasid, az volt a kérdés hogy ÖSSZEJÖNNÉTEK-E EGY ELHÍZOTT SRÁCCAL, erre válaszolj. tudsz olvasni?

2022. ápr. 1. 11:04
 13/48 anonim ***** válasza:
87%
#12 Válaszoltam már a kérdésre. Tudsz olvasni?
2022. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg - a válaszaidat elnézve - csak kötekedni akarsz mindenkivel, aki nemet mondana a veled való kapcsolatra :)

(Csendben reménykedem, hogy troll vagy, és igazából senkinek sincs ilyen nehéz természete...)

2022. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

", akkor sem lenne leszarva, hogy el vagy hízva, ha fürtökben lógnának rajtad az aranyrudak"


miért hazudsz? ez egy anonim oldal, senki nem fog kiröhögni ha leírod az igazságot

2022. ápr. 1. 11:09
 16/48 anonim ***** válasza:
98%
Te nemcsak elhízott, hanem kötekedo bunkó is vagy. Ha Bill Gates vagyona a tiéd lenne és jóképű lennél, akkor se kellenel. 😂
2022. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
97%

#15-ös: ezzel mindent elmondtál :D

Többiek: kérlek ne etessétek tovább az elhízott trollt! :)

2022. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
97%
Oke. Én is léptem innen. 😉
2022. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de azt hiszem, hogy nem a túlsúly jelenleg a legnagyobb probléma, hanem az, hogy a kérdésedre kapott válaszokat nem tudod elfogadni, és mindenkivel kötekedsz. Szerintem ez elég egyszerűen magyarázza, hogy miért nincs barátnőd. Ráadásul aki felhúzza magát a gyakori kérdéseken úgy, hogy még normális válaszokat is kap, nem dúskálhat az intelligenciában...
2022. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!