Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van párt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van párt találni, ha erősen elhízott vagyok (100kg)? 16L

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Biztos van olyan akinek bejönnél, de az egészséged érdekében érdemes lenne lefogynod.
2018. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Kedves nézőink, megfigyelhetjük ahogy egy nagyon ritka állatfaj, a "Bunkóparaszt" természetes élőhelyén elkeseredett próbálkozásokba fog, hogy felkeltse a figyelmet. Kérjük tartsanak velünk legközelebb is, a következő adásban az igen gyakori "ELkeseredetthapsi" nevű érdekes állatokkal fogunk foglalkozni!

Nahh, most hogy ilyen csodásan kiszórakoztam magam, ha lehetséges akkor úgy szólj hozzá, hogy érdemi tanácsot adsz.

A 2-es válaszolónak köszönöm, ő érti a lényeget.

2018. okt. 7. 19:35
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
úúúúúúúúú de beoltottad most nem fog tudni aludni annyira vérig sértetted
2018. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
menj és zabálj még 1 kicsit
2018. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%
az már vágósúly tesom
2018. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
szólok hentesnek
2018. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Alapvetően nyugodt embernek tartom magam, és általában nem szoktam agresszív se lenni.Igen, mellesleg az a célom hogy egy számomra ismeretlen ember napját keserítsem meg egy hozzászólással. Kreatív hobbi.

Illetve a túlsúly nem az evés miatt rakódott rám. Egyáltalán nem eszek több, vagy egészségtelenebb ételt mint a vékony hölgyek. A cukros üdítőket kedvelem ugyan, de már egy jó fél éve nem iszom, a zsírban tocsogó ételektől pedig felfordul a gyomrom.

2018. okt. 7. 19:41
 8/31 anonim ***** válasza:
31%
nembirod a zsíros kaját? aha a zöldségtől lettél 100 qhurva kiló xD
2018. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy endoklinológus vagy.
2018. okt. 7. 19:44
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Mit vársz, hogy mindenki éltessen? Nyilvánvaló, hogy a saját érdekedben jó lenne fogynod, mert ez tényleg sok.

Nyilván vannak olyan srácok, akiknek bejönnek a molett lányok.

Egyéb kérdés?

2018. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!