Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy elhízott sráccal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 09:19
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
én a "férfi" szót 30 év felettiekre használom, az alatt fiú
2022. ápr. 1. 18:46
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Aham, szóval a korral jár az, hogy ki férfi és ki fiú, nem pedig a cselekedetekkel és a felelősségvállalás mértékével. Érdekes meglátás.
2022. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Ha a pasi cuki, intelligens, jólelkű és nem gyorstüzelő az ágyban, hanem lehet vele normális szexuális életet élni, akkor igen. Külön jó, ha gamer, mert én is kocka vagyok. :]
2022. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Oh, beleolvastam a kommentekbe, kérdező, veled nem jönnék össze, mert rosszindulatú vagy (még csak a 2. oldalon járok, az intelligensnek még megadom az esélyt, a rosszindulatot betudom eddig az elkeseredettségnek). Az, hogy vannak nők, akik pénzért bármire hajlandók, nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen. Én például programozó vagyok, rohadt sokat keresek, egyáltalán nem vagyok rászorulva arra, hogy pénzért összejöjjek valakivel. Emellett sokan szeretik a munkájukat, nem az az álmuk, hogy egész életükben meresszék a seggüket, mert van pénz, de cserébe olyan emberrel kell dugni, akitől hányni tudnának. Ez azért elég nagy ár.
2022. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező profilját törölték, már nem fog válaszolni.
2022. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a külső. Deny de Vitonak is van felesége, gyerekei...
2022. ápr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
28%
Én ki nem állhatom a kövéreket, irtózom tőlük.
2022. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Hát, inkább a férfiak külsőcentrikusak, a nők inkább a férfias kisugárzást nézik. Legyél jól magaddal, és a határozottság is fontos. E téren is könnyebb egy pasinak...
2022. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!