Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hülyeség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy hülyeség volt ezt csinálnom?

Figyelt kérdés
Szóval a történet röviden az hogy tegnap este a lányokkal kiültünk iszogatni egy parkba, mert ugye vége a sulinak, előtte mind baromi sokat tanultunk ezért nem volt időnk. Mind előrehozott érettségizünk, meg minden. Szóval én nem tudtam hogy lesznek ott srácok is, mindegy, elvoltunk. De nekünk olyan fél 11-kor el kellett mennünk egy barátnőmmel, mert meghívtak minket egy barátunk koncertjére az instantba. Szóval az egyik sráctól kérni akartam egy rágót, hogy ne legyen annyira cigi szagom. Mondta hogy ez volt az utolsó amit most tett a szájába, szóval max az övét tudom elvenni… (200m-re volt egy bolt, tehát 3 perc lett volna venni), de én inkább megcsókoltam és elvettem a rágóját, aztán elsétáltunk. Ez hülyeség volt? Szerintetek vonzónak találhatta?😅 Soha nem csókoltam még meg senkit ilyen hirtelen felindulásból. 17L

2022. ápr. 14. 08:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fuj, de gusztustalan.
2022. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!