Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden tömören ennyi lenne a történet, nem szeretnék untatni senkit a részletekkel.

Van egy srác, akivel évek óta jóban vagyok. Nem volt köztünk semmi komolyabb barátságnál, mivel neki barátnője lett, de egyébként sem hiszem hogy lett volna. Viszont nekem egy idő után elkezdett egyre többet jelenteni. Azon felül hogy pechemre totál belezúgtam, még kötődni is elkezdtem hozzá elég rendesen. Senki iránt sem éreztem még ilyet. Annyira közel érzem magamhoz... bármennyire is furcsán hangzik. Tisztában vagyok vele, hogy mással van, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, még így is folyamatosan rá gondolok, vele szeretnék lenni. Kezdek attól félni, hogy lassan megőrülök. Legutolsó kétségbeesésemben írok ide, hátha tud valaki valami tanácsot adni.

Ha úgy vesszük kicsit az én hibám is hogy nem tudom elfelejteni, mert azt, amilyen hatással van rám, és amit érzek iránta semmivel sem tudnám pótolni.

Főként olyanoktól szeretnék tanácsot/segítséget kérni, akik voltak már hasonló helyzetben.

Előre is köszönöm szépen.


2021. júl. 20. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor jönnek jól a barátok, akikkel jól elvagy, ezáltal elvonják a figyelmed a problémákról. Megismerhetsz új embereket, csinálhatsz programokat, szórakozhatsz. Annyi a lényeg, hogy teljen az az idő, ami majd helyrerak mindent.

A másik opció, hogy megvárod a kapcsolatuk végét.

A legutolsó opció akár az is lehet, hogy megkéred a srácot, hogy tiltson le online, mert így nem fogod látni, ha elérhető, illetve tudni fogod, hogy nem tudsz neki írni, ezáltal egyre kevesebbet fogsz rá gondolni.

2021. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
De minden csaj ilyen amúgy, amíg meglehet nem kell, utána hogy talált valakit két kézzel, körömmel... szerintem ez már késő bánat. És csak azért kell neked mert nem a tiéd.
2021. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!