Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki régen a volt sulimba járt, és szerelmes voltam bele (viszonzatlanul). Ez régen volt, és mostanában egyre többet gondolok rá. Ma végül megtaláltam facebookon, és nem tudom mit csináljak, mert fiatalabb mint én úgy viszonylag sokkal. (14 lesz decemberben, én pedig 16 júniusban) Valahol nagyon aggaszt a korkülönbség, de nagyon szeretnék összejönni vele. Ha kell várok egy keveset, de szeretném a ti véleményeteket a dologról, mármint nem olyasmit, hogy hülye vagy stb., hanem segítséget, vagy hogy hagyjam a francba, bár ezt nem szívesen. Remélem érthető amit írtam, mindenesetre előre is köszönöm.

2016. máj. 12. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

14 éves kislány.. gondolom tapasztalatlan is, mert nem hinném hogy lett volna pasija. Szóval neki teljesen új dolog, hogy valaki rajon érte, vagy tetszik valakinek.

Hát próbáld meg, de ne várd azt, hogy ő lesz a mindened, hogy csak te fogsz létezni neki.

Mivel még ilyen fiatal, nagyon sokat fog változni a személyisége, főleg ha elkerül új iskolába, új környezetbe.

Nagyon max, 1 évet, másfél évet jósolnék annak a kapcsolatnak. Fiatal még és idővel úgy is tapasztalatot akarna szerezni, élni az életet.

Egy gyereknek még nem való a lekötöttség egy kapcsolat által. Meg hát ott a suli is, meg minden, tanulni kell.

Tapasztalatból mondom, mert volt 14 éves barátnőm és 1 év 4 hónapig voltunk együtt. Bár ha nem lettek volna gondok más téren, ami most lényegtelen igazából, lehet tovább velem maradt volna, bár szerintem akkor megcsalás lett volna a vége a részéről. A kíváncsiság sajnos ilyen fiatalon mindenkit hajt. Hogy ki az akit megtudna kapni.

2016. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél.
2016. máj. 13. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit igazából. Persze nem szabad reálisan azt mondanom, hogy mindenkinél így van, de az ilyen fiatal korú lányoknak még teljesen mást jelent a "szeretni" valakit.

Amit ők csinálnak, annyira nem mondható szerelemnek.

2016. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek, ilyen korban ritka a szerelem valós érzése.
2016. máj. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!