Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? Túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Túl fiatal hozzám a lány?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron összeismerkedtem egy lánnyal a nyaralásom során. Lényeg, hogy az utolsó estémen mindketten ittunk (mert megfordultunk egy közeli szórakozóhelyen) és majdnem egy órát csókolóztunk, de az ital miatt másnap már csak a nevére emlékeztem. Kövi nap indultunk haza, soha többet nem is láttam, erre tegnap írt messengeren, hogy én vagyok-e az a srác... A gond itt kezdődött, mert a facebookja alapján kiderült, hogy most 15 éves, azaz akkor 14 volt, én pedig lassan 20 leszek, de komolyan mondom, az öltözködése alapján lehetett volna 17 is, ezért nem is aggódtam. Tök cuki lány, de ilyen korkülönbség mellett nem vágnék bele egy kapcsolatba, viszont megbántani sem akarom őt.

Szerintetek mit tegyek?

19F



2022. máj. 23. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Micsoda tipikus magyar mentalítás ez ? Már ketten is hazugságra bíztatnak. Hazudjanak ök, ne másnak javasolják !!! :-(
2022. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Egész éjjel csókolóztatok. Abból baj nem valószínü, hogy lenne. De, ha foytatni akarod, akkor már bizony meggondolandó, hogy medddíg vana piros vonal. ùgyis magad fogsz dönteni, d rengeteg csókozótás ok lehet egy kapcsolat, ismeretség felmelegítésére. A szürke hétköznapokban vagytok, nem a nyári felelötlen szórakozásban; ami még ráadásul Q messze is van.Gondoltál-e arra, hogy a lánynak miért lehetsz te annyira fontos ? Lehet, hogy nem tud kapcsoaltot teremteni/tarani másokkal ?

Döntsél okosan, ügyesen, ne csak a farkad hajtson.

2022. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xp ali ***** válasza:
Mázlista! Meg kell próbálni, nem olyan nagy az a korkülönbség.
2022. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!