Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki 16 évesen kavar egy 28 évessel?

Figyelt kérdés
(Nem rólam van szó)

2022. jún. 5. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki a saját dolgával foglalkozzon!


Nincs ebben a lányban semmi elítélendő.

2022. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem bejönne, találkoznék vele.
2022. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Komolyan nem értem hogy lehet ezt helyeselni. Egy majdnem 30 éves f@sziról van szó b@sszus, a lány meg konkrétan alig szabadult az általánosból. Az hogy 1000-ből 1 ilyen kapcsolat működik, mert a pasi szellemileg le van maradva, nem jelenti, hogy normális, egészséges kapcsolatról van szó.

Persze foglalkozni nem foglalkoznék vele, mert nem vagyok senkije egyiknek sem, de attól még a véleményem megvan.

2022. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Jobb mintha egy dán doggal "kavarna", hallottam már animallover tiniről!
2022. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
Igazából a srácról lenne véleményem.
2022. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy felnőtt férfinak semmi keresnivalója egy 16 éves melett.
2022. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Kavar= egy éjszakás szex ?! Vagy "kapcsolat" ?


Kapcsolatot nem!


Egy éjszakás még valószínűleg igen, de persze ez függ attól hogy néz ki a lány.

Őszintén...este egy buliban ti a csaj korát fogjátok kérdezgetni?!

Főleg ha nyomulós a lány.


Lehet elítélendő, de én 26 évesen így gondolom.

2022. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
En olyat ismerek a suliból, ahol a srác 18, a nő meg 28..és kurogatja, ezért mindenki az élet császáranak tartja a srácot. Ennyi erővel akkor fordított esetben sem annyira gáz, bár 16 éves még nagyon gyerek.
2022. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem egy olyan dolog ami oda-vissza egészséges. Sokmindent elmond egy felnőtt "férfiről" ha kislányokkal foglalkozik, a 16 körülieket a legkönnyebb kihasználni mert már szexelnek de élettapasztalatuk szinte a nullával egyenlő. Én 19 évesen se nagyon bonyolódok bele dolgokba 18 alatti lányokkal... Azért megnézném hogy ha együtt lennének hazavinné-e a csávó az anyjának bemutatni hogy anyu itt a barátnőm még gimis de nagyon érett amúgy!!! :DD

A lányt sajnálom, kivéve ha tudja mit csinál amit kétlek. Csak a lúzerek buknak a sokkal fiatalabb lányokra. Ha 20-21 lenne a srác még nem mondanék semmi rosszat de az a 12 év bőven k*rvasok.

Én is kavartam picivel 30 alatti nővel, de én nem egy kislány vagyok aki még tévképzetekben él a romantikus filmekből látottak irreális alapjaitól.

Le lehet pontozni, de k*rvára igazam van még ha nyersen is van megfogalmazva.

2022. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
19 Köszi, hogy lepontozhattalak, de k*rvára nincs igazad, meg közöd se hozzá, ha ők jól érzik magukat és boldogok.
2022. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!