Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A visszahúzódó, zárkózot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A visszahúzódó, zárkózott lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 14:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Én kedvelem, de az tény, hogy azért ennek is megvannak a maga stádiumai. Ha tényleg olyan kis mulya, hogy alig lehet vele valamit beszélni, meg folyamatosan elzárkózik mindentől, ami a komfortzónáján kívül esik az már nem annyira vonzó. De ha mellettem meg tud nyílni és tudom, hogy másokkal zárkózottabb, az a legértékesebb kincs.


8-as A zárkózottság, nem jelenti azt, hogy mindig, minden helyzetben ilyen valaki. Egy zárkózottal ha már eljutsz odáig, akkor valószínűleg oldottabb lesz, csak türelmesen kell hozzáállni, ami tudom, hogy sokaknak nem erőssége.

2022. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nagyhangú embereket, függetlenül attól, hogy fiú vagy lány, jómagam is csendesebb típus vagyok, úgyhogy nekem tetszenek a csendesebb, visszafogottabb lányok, szerintem aranyosak.
2022. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én IGEN.
2022. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Anna0806 ***** válasza:
17%
Egy 19 éves lány vagyok. És olvasva a válaszokat magamból kiindulva bizonyos válasz sértő. Én is borzasztóan zárkózott és magamnak való vagyok. Általában ugyanazokkal az emberekkel lógok. Viszont akikben megbízok azokkal teljesen más vagyok. Azt érzem megnyílhatok és olyankor szívesen beszélgetek és élem az életet. Akikről tudom, hogy számíthatok rájuk azokkal minden más. Velük teljesen nyitott vagyok és sokkal nagyobb hangú mint amúgy egyébként. Természetesen az ilyen lányokhoz türelem kell. De ha érzi azt, hogy a srác mellett megmutathatja önmagát és megnyílhat akkor meg is fog. Nálam legalábbis így van ez. Nem volt még sohasem barátom ezt azért jó tisztázni. Viszont voltam már szerelmes és teljesen máshogy viselkedtem a sráccal, akivel ez volt. Elmondtam neki olyanokat is amiket valójában senkinek sem szoktam. Mivel maximálisan megbíztam benne megnyíltam. Fokozatosan. És nem, nem volt semmi probléma, hogy amúgy zárkózottabb vagyok. Egyébként a legjobb barátom a srác és osztálytársam volt a gimiben. Szóval a válaszom alapján én azt mondom, hogy adjatok lehetőséget egy hozzám hasonló lánynak is, mert ő is lehet tökéletes egy párkapcsolatban csak neki valószínűleg több időre van szüksége.
2022. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút. Másokat nem tudom mit szeretnek.
2022. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú szeretne ilyen barátnőt.:)
2022. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes ez,mert itt a többség állítólag azt írja hogy szereti az ilyen lanyokat, én pont ilyen vagyok,és mégsem érdeklek senkit. Az olyan fiuk akik hasonlóan visszahuzodoak általában egy beszedesebb lánnyal jobban el vannak(mert hát 2 zárkózott csendes ember még nehezebben nyílik meg), a nyitott, tarsasagibb életet elő fiuk pedig egy hozzám hasonló lánnyal ritkan baratkoznak mert "lassan nyilunk" meg állítólag és nem vagyunk olyan bevallalosak. Ezt már többször észrevettem és nem egy fiú szájából hallottam igy. A baráti köröm is csendes,zarkozottabb lanyokbol all,náluk se nagyon kezdeményeznek. 16-19 évesek vagyunk,úgyhogy lehet csak ez a korosztaly ilyen,nemtudom. De nem ertem hogy van az hogy itt mindenki azt írja neki jó lenne egy ilyen lány,a valóságba meg nagyon nem ezt tapasztalom.
2022. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%

Itt van a példa is: a 14-es le írta hogy nekünk tobb idő kell,máris le lett pontozva.

Előző voltam.

2022. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a 14-es azért lett lepontozva, mert a kérdés fiúknak szól és nem lányoknak.
2022. júl. 6. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!