Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratsag extrakkalbol szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkalbol szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom ez pontosan melyik temakorbe tartozik de jo ez igy is. Igazabol annyi lenne a kerdesem, hogy baratsag extrakkal dologbol kialakulhat szerelem? Mit kene tenni hogy igen?
2022. júl. 4. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Kialakulhat persze, de ezért belemenni/fenntartani egy ilyen kapcsolatot hülyeség, mert nagy valószínűséggel nem lesz belőle semmi.


Amúgy meg barátság extrákkal nem létezik. Ha barátok vagytok és keféltek akkor az lényegében egy kapcsolat. Ha ez nincs meg, akkor meg a másik meghallgatja a bajaidat, hogy lefeküdj vele ami meg nem barátság.

2022. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazan.

Aki csak baratsag extrakkal van benne, az csak dugni akar, amig akar

2022. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a barátság extrákkal kifejezést a hűtlen emberek találták ki.
2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy online barátság extrákkal kapcsolatból lett párkapcsolatom, szóval igen.
2022. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Én is ezzel áltattam magam, aztán most úgy érzem magam mint egy használt rongy... Tudom, nehéz az elengedés. Jelenleg nekem sem megy. Az agyam már rég kongatja a vészharangot és tudja, hogy ebből ki kell lépni, de a szívem és a lelkem nem tudja elengedni őt. Ha nem vagy szerelmes, lépj le addig, ameddig tudsz. Ha hulla szerelmes vagy mint én, akkor készülj, hogy nagyon gyötrelmes lesz. Jelenleg altatókkal tudok aludni valamennyit, folyamatosan kedélyjavítókat szedek, de olyan vagyok mint egy zombi, és elhiheted, nem (csak) a gyógyszerek miatt.
2022. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohh jajj nagyon sajnalom:(( Remelem minel elobb rendbe jossz❤️ De elhiheted nem leszek szerelmes, nem is voltam, ez mar regota tart, eddig sem volt semmi most sem lesz, legalabbis az en reszemrol nem. Pusztan jol erzem magam vele, mint barat, de semmi tobb:)) Kitartast:((
2022. júl. 6. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen kérdező, próbálkozom. :) Mondjuk úgy elég nehéz továbblépni vagy felejteni, ha napi szinten keres...
2022. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!