Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lány horoszkópjá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lány horoszkópjából ki lehet deríteni mit szeret és mit nem? Illetve az ilyen lányok képesek a a srác horoszkópja alapján párt választani?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik. Mesélte, hogy ő nagyon hisz a horoszkópban, és azon gondolkoztam, hogy akkor ebből tudnék a lányról megtudni dolgokat? Hiszen ha hisz benne, akkor valszeg lehetne ebből tanulságokat levonni róla.
2022. júl. 12. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A horoszkópok csak hülyeségek, ha annak alapján akarsz valakit megismerni, az teljesen fölösleges eröfeszítés.
2022. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség. Csak arra gondoltam, hogy a csaj hisz a horoszkópban, akkor valamennyire hasonlíthat a horoszkópjának a leírására
2022. júl. 12. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha elkezdenéd a "horoszkópját" keresgélni, akkor találsz megalább 20-30 különbözöt, abból azt választasz ki te is meg ö is, ami a legjobban tetszik.
2022. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2022. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
várj előveszem a varázsgömbömet
2022. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Azt hogy mit szeret és mit nem, hát azt nem igazán, de ha tudod percre pontosan mikor és hol született igen, sok mindent ki lehet belőle deríteni, nagyvonalú jellemrajzot minimum. Ettől persze nem ismered meg teljesen, de nagyjából lesz róla fogalmad különböző élethelyzetekben és területeken hogy viselkedik és reagál majd.
2022. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

6-os: szerintem meg nem lehet semmit megmondani a születési hely és dátumból.

Tesztként legalább 6-7 valakinek megadtam, aki azt állította, hogy igen és ugyanennyi teljesen eltérö eredményt kaptam vissza, de egyik sem igazán voltam én.

2022. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több olyan embert is ismerek, akiknek ugyan az a horoszkópja mint nekem. Van olyan amiben hasonlítunk egymásra, de az egyik ilyen ismerősömmel majdnemhogy ellentétek vagyunk.
2022. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7-es: dehogynem, egy teljes születési chartot az összes bolygóállással.


Remélem nem kevertétek össze azzal, hogy valaki mondja hogy "Jaj Halak vagyok én is, mint te, akkor tuti tökre hasonlítunk!", hanem mindent belevéve, Nap, Hold, aszcendens, Merkúr, Vénusz, Lilith, Chiron stb, mert hogy a horoszkóp az ezt foglalja magába.

2022. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 7-es vagyok: nem, nem kevertem össze semmit, hanem direkt "hozzáértö" valakikröl van szó, akik állították, hogy a pontos születési adataimból készítenek valamit - nem emlékszem a kifejezésre, de bonyolult akármiröl volt szó - és abból mondanak nekem mindent rólam.

Én magam csak a születési adataimat ismerem, mert az egészet hülyeségnek tartom (nem bántásból mondom), és nem foglalkoztam a témával. ÖK meg bizonygatták, hogy van ilyen, meg mindent megmond rólam. Hát nem, egyetlen pont sem stimmelt az egészböl.

2022. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!