Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok hasonló lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok hasonló lánnyal már? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Pár éve ismerek egy lányt, húztuk egymás idegeit múlt évben is. Úgy érzem megint kezdődik. Ideje nagyrészét egy alapvetően srác társaságban tölti. Úgy viselkedik, mint egy srác, ezért teljesen gátlástalanul tudok mellette viselkedni, és könnyebben tudok vele azonosulni. Néha a feminin oldalát is megmutatja, pl.: ahogyan tud nézni, csajos gondolat menetek, de túlnyomó részben férfias. Sokat szemezünk, valamikor elkapom miközben nevet, mosolyog, de sokszor olyan, mintha azon versenyeznénk melyikünk tud ridegebben nézni a másikra. Szerintem nagy játékos, viszont sok kérdést vetett fel bennem, amit csak akkor tudhatok meg, ha megismerem. Ha jól vagyok informálva szexfüggő, teljesen gátlástalan, valamiért úgy érzem vonzalmat érez az iránt, aki szidja, dominálni akarja. Jó helyzetmegoldó képessége van, ért a zenéhez, gitározik, szóval kifejezetten okosnak mondanám. 17f
2022. júl. 24. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas lehet, de ha komolyat akarsz tőle akkor inkább hagyd, összetörné a szíved valószínűleg.
2022. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel.
2022. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!