Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 22 éves lány és egy 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves lány és egy 19 éves fiú között szerintetek működhet hosszú távon egy kapcsolat vagy csak múló szeszély lenne? Akik esetleg voltak hasonló helyzetben/hallottak róla, szívesen fogadnék pár jó tanácsot/tapasztalatot.

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy mindenki más, és személytől függ a helyzet komolysága, viszont biztosan aki tudatos a témában, tud néhány dolgot mondani erről általánosan is, köszönöm :)
2020. jún. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érettségtől függ. Szerintem ilyenkor már nem olyan szörnyű az a 3 év, de a fentin sok múlik.
2020. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
működhet ha ugyanannyira vagytok érettek\éretlenek
2020. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2020. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán működhet ha mind a ketten elég érettek hozzá a személyek. Én két éve vagyok együtt a barátnőmmel, úgy hogy ő 4 évvel idősebb nálam, és még mindig tökéletesen működik a dolog
2020. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de nem is értem, hogy ezzel mi lenne a probléma :D. Teljesen egészséges korkülönbség.
febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!