Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mivel már nagyon régóta tetszik nekem a fiú, hogyha lesz esetleg online oktatás, akkor ráírnék, hogy tetszik, hátha lenne valami. Néha azt érzem, hogy fuuu de jó ötlet, máskor meg hogy brutál hülye ötlet és nem fogok belőle jól kijönni, és ugye mivel még osztály és csoporttársam is, méginkább nem jó. Nézhetjük majd egymás fejét évekig.

16/L



2022. aug. 22. 21:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%
Irj, de osztalytarsal nem igazan jo otlet kikezdeni, ha szakitotok evekig naponta nezhetitek egymast, egyebekbt Rossz a témakor választás.
2022. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%

brutal hulye otlet

megcsinaltam hat en nem jottem be a sracnak

es meg 30 ev utan is ego ő neg cikiz

2022. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Húgom 3 évig volt együtt az osztalytarsaval akivel osztalytarsak voltak.

9. Novemberében jöttek össze, majd 12. Decemberében szakítottak, nem váltak el jól de utána már nem nézték egymást annyi ideig, így nem volt gáz. De szerintem se jo ötlet

2022. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

1- jajj bocsánat, félrenyomtam valamit. Az osztályból már viszonylag sokan vannak együtt egyébként


2- jajj nagyon sajnálom… osztálytársad volt?

2022. aug. 22. 21:47
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg vele beszélgetni először, hogy te is szimpi vagy-e neki.

Egyébként szerintem nem olyan nagy gáz osztálytárssal összejönni, persze ha nagyon megvan a kémia. Egy értelmes ember nem akad fenn azon, hogy egy osztályban kell tartózkodnia az exével, mert ha igen, akkor az a felnőtt életben elfog veszni, ha ennyire nem bír kompromizálni.

Egyébként sok sikert kívánok, remélem bejön ^^

2022. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem írj rá, ha normális a fiú nem lesz gáz.
2022. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Okés! Normális fiú szerintem, szoktunk beszélgetni is. Nyár elején írásban is beszélgettünk és olyanokat írt amikyeneket másnak nagyon nemhiszem. Olyan volt mintha próbált volna flörtölni. Élőben is szokott úgy viselkedni, mintha jeleket adna, de néha meg kerül, de erre azt mondta az a baratnőm aki a fiúnak tetszett, hogy hozzá se mert szólni.
2022. aug. 23. 08:43
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi van az "online oktatással"?
2022. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy mi van vele? Ha azt kérdezted hogy miért csak akkor, akkor arra ez a válasz:

Ott viszonylag több ideig nem látnám, ezért szeretném akkor. Viszont ha nem lesz akkor nem fogok ilyet csinálni mert pl egy kedd este ha megírom és szerdán iskola akkor az szerintem necces.

2022. aug. 23. 16:20
 10/33 A kérdező kommentje:
Egyébként miért mondjátok hogy rossz ötlet? Csak amiatt hogy házi nyúlra nem lövünk? Vagy miért?
2022. aug. 23. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!