Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mivel már nagyon régóta tetszik nekem a fiú, hogyha lesz esetleg online oktatás, akkor ráírnék, hogy tetszik, hátha lenne valami. Néha azt érzem, hogy fuuu de jó ötlet, máskor meg hogy brutál hülye ötlet és nem fogok belőle jól kijönni, és ugye mivel még osztály és csoporttársam is, méginkább nem jó. Nézhetjük majd egymás fejét évekig.

16/L



2022. aug. 22. 21:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

Azert is igen. Illetve van az a mondás, hogy jóból is megart a sok. Ha osztalytarsak vagytok a nap nagyrészt együtt toltitek, lényegében az egesz napot mert többet vagy iskolában mint otthon kb. Így hamar lehet, hogy nem lesz közös téma és hamar megunjatok a másikat.


SZERINTEM nincs olyan hogy valakit nem lehet megunni, mindenki lehet sok egy idő után, meg a sok együtt töltött idő is, és ez nem egyenlő azzal ha mar hazas vagy és együtt élsz valakivel.

2022. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ohh ebben van igazság. Hát nem tudom. Ha még később is akarni fogom, akkor lehet hogy megpróbálkozok, de most azért ezeken kicsit elgondolkoztam. Köszönöm! <3
2022. aug. 23. 20:31
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy erzed igazabol, senki nem szeretne neked megmondani mit csinalj:) valakinek az imponáló ha mindig együtt van a másikkal míg másnak taszító ennyi idő együtt, minden ember mas:)
2022. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Igaz! Engem személy szerint nem zavarna. Majd akkor lesz valami, vagy sikerül, vagy nem ha ráírok meglátjuk mi lesz. Köszi mindenkinek!
2022. aug. 23. 21:43
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
Na mi lett rá írtál? Vagy egyáltalán nem fogod rá venni magad ?Suli közben sokkal nehezebb lesz mint most szóval még használd ki ezt a kis időt.
2022. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ha lesz online oktatás a sulinkban, akkor fogok! Az is viszonylag több idő és a sulinkban olyan 90% hogy lesz ebben a tanévben. :D
2022. aug. 24. 16:59
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
En 90%ot nem mondanék rá, de akkor addig beszélgess vele a szünetekben vagy ilyenek:)
2022. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem hogy csak azért mert lány vagy miért vagy ennyire beszari ,ha nem lépsz ő se fog ,nem kell mindig a csodát várni
2022. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nálunk 90% egy iskolai felújítás miatt, mert sehol sem tartanak vele. Ezért reménykedek.


Azért vagyok beszari mert ha valami félremegy az kellemetlen tud lenni. De lépni fogok, az biztos, mert kell nekem a fiú és le fogják csapni egy idő után a kezemről

2022. aug. 24. 20:34
 20/33 NTBS ***** válasza:
83%
Igen.
2022. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!