Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak arra a fiúra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, mivel már nagyon régóta tetszik nekem a fiú, hogyha lesz esetleg online oktatás, akkor ráírnék, hogy tetszik, hátha lenne valami. Néha azt érzem, hogy fuuu de jó ötlet, máskor meg hogy brutál hülye ötlet és nem fogok belőle jól kijönni, és ugye mivel még osztály és csoporttársam is, méginkább nem jó. Nézhetjük majd egymás fejét évekig.

16/L



2022. aug. 22. 21:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

"és ha 2 hétbe belepréselném"

Mit? Utána már szakítanál is?

2022. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Írj rá nyugodtan. Ha nem lesz semmi,akkor is csak egy ideig lesz kínos,ha viszont összejöttök, jó lesz. Nincs vesztenivalód, egyébként is ha minimális kultúra is szorult belétek,akkor fogtok tudni normálisan viselkedni egy esetleges szakítás/visszautasítás után is.
2022. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Rá fogok írni! Én is úgy gondolom hogy vagyunk ennyire intelligensek hogy nem fogjuk esetleges rosszul elsülés után egymást utálni
2022. okt. 3. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!