Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha 20 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 20 évesen még szűz vagyok? F

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 21:56
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

" eléggé önbizalom hiányos vagy. Ezen dolgozz kicsit és máris nem fognak elutasítani."


Mese habbal. hiába van sok önbizalmam, attól még ronda vagyok és ugyanúgy le se fognak szarni

2022. szept. 7. 01:46
 12/38 anonim ***** válasza:
97%

"""Foglalkozz azzal ami boldoggá tesz és leköt,"""



""nem tesz boldoggá semmi.""



Ez nagy baj. Előbb magadat hozd rendbe, utána vedd elő a csajozást.

2022. szept. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

"Mese habbal. hiába van sok önbizalmam, attól még ronda vagyok és ugyanúgy le se fognak szarni"


Neked nincs önbizalmad, szóval ne hazudj saját magadnak. Az önbizalom vonz, ez a negatív, önbizalomhiányos hozzáállás meg taszít. Ennyi a titok.

2022. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi felénk azzal szoktunk viccelődni, hogy "nézd meg a cigányt, mennyi gyermeke van!:D" még az utolsó utcalakó is talál társat ha akar. Nem bántásból. De gondold át a stratégiát. Csak egy csaj kell vagy barátnőt is akarsz? Mert nem mindegy hogy közeledsz s kihez. Van sok buta lány is, érzéketlen is, az igaz, akivel ha akarsz se tudsz mit kezdeni, de biztos van neked való is. Csak hát keresni kell, s ha nem találsz ne fogd fel kudarcnak. Majd lesz valaki aki megért. Ne beszélj magadról negatívan. Az tényleg nem ad önbizalmat, de egy pár széttárt láb se fog ha ráparázol.
2022. szept. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég hasonló helyzetben vagyok. Bár az is igaz, hogy én se teszek semmit, hogy változtassak. Talán kéne. Talán fogok. Szívás, nem? Úgy érzed (feltéve ha úgy érzed), hogy minden klappolna ahhoz, hogy legyen valakid, de mégsincs, mert valami mégsem stimmel. Sajnos tényleg nincs önbizalmunk, mert valami vagy valaki(k) tett(ek) róla, hogy ne legyen. Nekem családi hátterű, meg hát nem is én vagyok a legszebb legény a vidéken. Meg hát az is igaz, hogy nem is úgy képzelem el a párkapcsolatokat, mint az manapság divat/szokás. Én igazi párt szeretnék, olyat, akivel közös életünk van, nem két élet kapcsolatára vágyom, hanem EGY életre. Vajon lehetséges még ez? Lehetek én ő, ő meg én? Vagy értitek, na.. :D
2022. szept. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs vele baj.
2022. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
22%
Egzisztencia? Sok férfi csak 25-30éves korban kell a nőknek amikor egy jólkereső nyugodt jófiút választanak. Addig meg mindent kipróbálnak.
2022. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs vele, nekem is több olyan ismerősöm van, aki 20 felett lett kapcsolatban először, nem mindenki akar tini korban párkapcsolatot. A stílusodon és felfogásodon viszont változtatni kell, mert önbizalomhiányos, befásult srác aki tele van negativitással egyetlen nőnek sem fog kelleni.
2022. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Pontosabban: inkább helyes lenne azt mondani, hogy annyira, amennyire te ezt annak gondolod.

Én 30 felett vesztettem el. Örülök, hogy így történt, mert egy fantasztikus nővel volt az első (akivel azóta is együtt vagyunk), jobban örülök neki, mintha valami random lánykával történt volna meg "csak úgy".

2022. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!