Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek után mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mit gondolhat rólam a srác? Lehet ő is érez valamit?

Figyelt kérdés
A nővérem július végén elment, tudtuk hogy beteg, de ez akkor is túl korai volt, nagyon korai. Járok pszichológushoz, és igyekszem feldolgozni, de nem mondom, hogy könnyen megy. Valamint vizsgáznom kellett augusztus végén, elmentem, megcsináltam és 5ös lett, de utána 3 napig a szobámból sem akartam kijönni, mert kimerültem attól, hogy nagyon igyekeztem kizárni ezt a tényt az agyamból és koncentrálni. Aztán elkezdtem a sulit, ahol bekerültem egy angol érettségi előkészítőbe, ez most egy intenzív 1,5-os “tantárgy” az érettségiig. Ma volt az első óránk, és mivel ugye sokan nem ismerjük egymást be kellett mutatkozni. Én mindent elmondtam amit akartam, de aztán a tanár amolyan segítő szándékkal megkérdezte, hogy van-e testvérem, anyu szólt az osztályfőnökömnek, de még ezek szerint nem ért körbe az információ, akik ismertek próbálták neki jelezni, hogy ezt ne. Én úgy gondoltam menni fog, most minek hazudjak, el is mondtam, aztán elsírtam magam és kirohantam. Van egy évfolyamtársam, srác, akivel régebben volt több randink is, de valahogyan megszakadt a dolog a nyár kezdetével. Ő jött utánam, kihozta nekem a táskámat, meg a cuccaimat. Kint sírtam a folyosón, de próbáltam győzködni, hogy összeszedem magam, és nem lesz baj nap végéig. Mégis felkísért az osztályfőnökömhöz, és megkérte, hogy engedjen haza, mert láthatóan nem vagyok jól. Majd lekísért a portáig, pedig mondtam, hogy menjen vissza, nem akarom, hogy lemaradjon, ott megölelt, és megkérdezte, hogy biztosan minden rendben lesz-e. Majd a nap folyamán még többször írt, sőt hangüzenetet küldött, hogy jól vagyok-e és próbált felvidítani. Nagyon hálás vagyok neki, mert igaza volt, és tényleg haza kellett jönnöm. Nagyon cuki volt, és egyébként nagyon jól sikerültek a randiaink tavaly, még csókolóztunk is többször, de aztán jött a nyár, hogy a nővérem rosszabbul lett, és nem is beszéltünk. Lehet még mindig érez valamit a randik után, vagy ez csak emberség volt? Nem hiszem, hogy most tudnám onnan folytatni, mint ahol abbahagytuk, mert őszintén nem igazán vagyok jól, de nagyon szívesen töltenék vele időt, mert én még mindig ugyan azt érzem mint tavasszal. És remélem ő is élvezi a társaságom, mikor épp nem sírok (😅). 18L

2022. szept. 6. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is őszinte részvétem! 😔


Nem haraggal váltatok el egymástól, csak megszakadt a kapcsolat egy időre. És bár lehetett szimpla kedvesség és emberség hogy utánad ment, nem lett volna ennyire nagyon figyelmes, ha nem érez irántad semmit. :)

2022. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*1,5 hónapos, ezt nem vettem észre a javításnál, bocsánat

#1 köszönöm!

2022. szept. 6. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a nővéredet, kitartást, előbb utóbb jobb lesz :(

Egyébként szerintem még érez a srác valamit, biztos vagyok benne, hogy orulni fog, ha több időt töltötök egyutt. Egyébként tudom milyen ez, én is elveszítettem több fontos embert is a közel múltban, és mikor megismertem a barátomat, az nagyon sokat segített, hogy jobb állapotba kerüljek. Szóval szerintem töltsetek, aztán lehet neked is jobbat fog tenni, talán alakul is magától valami.

2022. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!