Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj,ha egy 16 évesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj,ha egy 16 évesnek nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Unokaöcsém 16 éves(Decemberben 17),és még soha nem volt barátnője.És a tesóm megkért rá,hogy próbáljak neki segíteni a csajozásban,mert én kiskorától kezdve sokat foglalkoztam vele, de szerintem még korai a csajozást ennyire erőltetni.Szerintetek?

2022. nov. 8. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A csajozás pont olyan dolog, amit nem lehet és nem is szabad erőltetni. Gyakorolni azt lehet. Ismerkedik másokkal, barátkozik, új társaságokat keres stb. De erőltetni szerintem nem érdemes és nem is igazán lehet.
2022. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai erőltetni
2022. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
100%
Nem baj. Vígan ráér még.
2022. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráér. És ne intézkedjetek, azzal általában csak ártanak az emberek. Engedjétek, hogy magától induljon el, ha úgy érzi, hogy igényli. Lehet vár az igazira, lehet nem is érdekli még a csajozás, lehet a másik csapatban játszik... Bármi lehet, ne folyjatok bele, majd megy az élet természetesen neki. Majd ő eldönti, hogy mit szeretne. Ha elakad, majd kér tanácsot úgyis.
2022. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"de szerintem még korai a csajozást ennyire erőltetni." - A csajozást sosem szabad eröltetni.
2022. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

16 évesen minek? Egy fiú 16 évesen olyan szellemi szinten van, mint egy lány kb. 10 évesen.

szóval inkább legózzon még, mintsem csajozzon

2022. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!