Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak kórházban volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kórházban volt és most otthon lábadozik szerintetek gáz ha elmegyek nélküle bulizni?

Figyelt kérdés
Ő is azt mondja hogy menjek nem fog érte haragudni
2022. dec. 30. 16:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20

Életem második pasijával 18 éve élek együtt, előtte fél évig volt egy ki-ha-én-nem-fiú. Szóval...egy boldog párkapcsolatom van, és mindkettőnknek fontos a másik, mindenekfelett, minden buli felett, bármiféle érzelmi zsarolás nélkül természetes, hogy ha a másik bajban van, támogatásra van szüksége, akkor a másik nem hagyja ott egy buli kedvéért.

A gyerekeink (két fiú, egy lány) gimisként és kistinédzserként hasonlóan gondolkodnak (megkérdeztem a reakciójukat, ha ilyen történne velük).

Büszke vagyok rájuk ❤️❤️❤️

2023. jan. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
#20 amiről te beszélsz az olyan ritka, mint babettában a lóerő, akad, de nagyon kevés. Igazad van a játszmázós tesztelős részben, csak tudod ahhoz kell egy másik fél, aki normálisan gondolkodik :)) nekem nem voltak ilyen párjaim. Persze, az én hibám, mivel a jó szexet tartottam szem előtt és úgy voltam vele, hátha érző lény a párom és akkor működhet. De nem működött és aztán szartam rá. Én mondtam neki, hogy az is szarul esett, hogy nem jött el a kórházba hozzám, erre ő, hogy nem adtam neki pénzt így nem tudott eljönni :D mert ha én adtam, akkor elment játék automatázni :D szóval persze, hogy elkezdek aztán játszmázni, mert leszarom az egészet. Sok hibát elkövettem én is, nem mondom, hogy nem, de amiket ő leművelt az mellett én egy kis bolhácskának a bolhácskája vagyok :))
2023. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!