Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak kórházban volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kórházban volt és most otthon lábadozik szerintetek gáz ha elmegyek nélküle bulizni?

Figyelt kérdés
Ő is azt mondja hogy menjek nem fog érte haragudni
2022. dec. 30. 16:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

Ha az én párom lennél, azt mondanám, hogy rád bízom a döntést. Ha akarsz, menj, ha nem akarsz, ne menj.


Aztán levonnám a következtetést, és ünnepek után közölném is veled.

(Elég rosszul esne, ha én a frissen műtött vakbelem/csípőm/akármi miatt itthon vergődnék, te meg még rám se nyitnád az ajtót. Főleg, ha mondjuk már egy éve járunk, akkor ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem vagyok fontos a számodra, szóval lapát)

2022. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Hát, előző... ez csak akkor lenne tisztességes, ha ezt előre meg is mondanád neki.
2022. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
22%

12

Nem, mert akkor zsarolásnak minősül "ha elmész, akkor szakítok veled".

Igy viszont az ő döntése lesz, ami teljesen kifejezi azt, hogy mennyire vagyok fontos neki.

2022. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha idáig nem volt alkalma megtudni ezt rólad, akkor viszont ez nem tisztességes viselkedés a részedről, mert úgy állítod próba elé, hogy nincs vele megbeszélve.
2022. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
#11 szerintem meg önző vagy, ha azt várod hogy 24/7-ben melletted üljön és semmit ne csináljon miattad. Egy retkes estét nem bírsz ki egyedül? Ilyen önző és játszmázó pár nem is kéne. Ha nem esik jól, nem tudod kinyitni a kis szádat és megbeszélni? Nem vagy te óvodás, lehetnél ennél érettebb. AMúgy meg nem vagyok összeragadva, tőled függetlenül is van élete, nem kéne korlátoznod.
2022. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Furcsa nekem az, hogy itt az a rossz, ha valaki elvárná azt, hogy vele maradjon a párja :D nekem us volt balesetem én mondtam, hogy mehet bulizni nyugodtan, aztán 2 hónap után szakitottunk is, mert messze nem én voltam az első. Ha a párom balesetet szenved én tuti mellette lennék és gondoskodnek róla. Nagy motorbalesetem volt, lábra nem tudtam állni, addig ő bulikazott :)) nincs gond a felfogással megtehette, de utánna en is ugy viszonyultam hozzá, hogy nekem se ő az első :))
2023. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

“ mondtam, hogy mehet bulizni nyugodtan”


De miért mondod, ha aztán meg problémázol? Azon kívül minden nap 24 órájában együtt voltatok? Vagy miért pont ennek az egy bulinak az ideje szàmít?

Te voltál az első, mert megkérdezte, ha nem tette volna ezt meg akkor sírhatnàl. Innentől azért szakítottatok, mert te játszottad a hülye játékaidat.

Ha az alap kommunikáció nem megy, meg az érzések kifejezése azért nem a màsik a hibás.

2023. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem kérdezte, mondta, hogy megy, mondtam menjen nyugodtan. Aztán utána mondta, hogy menne a testvéréhez és minden nap ment. Ezért is mondtam, hogy nem én voltam az első. Mikor mondtam neki, akkor kérdezte, hogy mit csináljon otthon, unatkozik és én meg nem tudok vele foglalkozni. Szóval így, ment minden nap a testvéréhez. Ezért volt az, hogy aztán én is leszartam őt amikor felépültem. Utána már hiába jött, még meg is főzött, de amég én feküdtem mert lábra nem tudtam állni, addig leszart :))
2023. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17%

#16 #18

Pontosan ezért mondanám neki azt, hogy menj, ha akarsz, ne menj, ha nem akarsz. Aztán levonnám a következtetéseket - mennyire vagyok fontos a számára, amikor pont hogy érzelmi-fizikai támogatásra lenne szükségem, ő meg leszar. De ezt a GYK népe nem érti - ők még sosem voltak ilyen szituban.

2023. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

19-es. Voltam hasonló helyzetben, én mondtam páromnak, hogy menjen, ha akar, viszont nem esne jól. Erre mondta, hogy szeretne menni, de nem megy inkább, ha nekem rosszul esne (egy osztálytársa házibulit tartott, de engem nem hívtak meg, mondván, mert én nem az ő osztályukba járok - ám kiderült még buli előtt, hogy 2 embert is meghívtak, akik nem az osztályukba jár. Így szerintem jogosan sértett meg a dolog...). Szóval nem ment, én kicsit rosszul éreztem magamat miatta, de több év után azt mondja, hogy örül hogy nem ment el, mert az évek során ők lemorzsolódtak. Velem viszont együtt van 11 éve.

Szóval szerintem nincs igazad. Egy kapcsolat nem a játszmákról és tesztekről szólnak, hanem a kommunikációról és őszinteségről, plusz alkalmazkodásról és bizalomról. A te kapcsolataid pedig az érzelmi zsarolásra épül... Kíváncsi vagyok mennyi boldog párkapcsolatod volt és meddig tartottak a hozzáállásoddal.

2023. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!