Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgeti tőlem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgeti tőlem hogy milyen egy barátság extrás kapcsolat? Rákérdezzek vagy egyértelmű?

Figyelt kérdés

Pár napja ismerkedek egy lánnyal, személyesen még nem találkoztunk de egyébként azt mondta hogy nem lenne ellenére a tali.

Most olyanokat kezdett el tőlem kérdezgetni hogy szerintem milyen a barátság extrákkal kapcsolat és hogy nekem volt e benne már részem.

Olyat is mondott hogy még szűz de már szeretné elveszíteni.

De most gondolkodik hogy jó ötlet e így elveszíteni.


Vajon rákérdezzek konkrétan hogy mit szeretne tőlem illetve hogy velem akar e olyan kapcsolatot?


2023. jan. 10. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Rákérdeznék azért, derüljön ki minél előbb
2023. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hozzátok össze mihamarabb azt a talit, élőben sokkal könnyebb és jobb ezeket megbeszélni.
2023. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

A barátság extrás kapcsolat az olyan amikor még nincs hová összeköltöznötök, meg nem is tudtok együttaludni sehol, vagy esetleg nem kizárólag heteroszexuális kapcsolatok is szóba jöhetnek.


A szerelem az más kérdés az vagy jön vagy nem, de attól függetlenül a szexuális igény az jelentkezik,

(mert a hormonok termelődnek, és végzik a dolgukat) ha pedig valaki a "szerelem nevében" állandóan csak magában recskázik az SZÁNALMAS!



A barátnődnek inkább tedd fel azta kérdést, hogy arra gondolt e már, hogy mi lesz akkor, ha elvesziti a szüzességét ahogy tervezi, de aztán szerelmes lesz abba akivel elvesztette, a másik pedig nem lesz szerelmes, vagy valaki más is el szeretné vesziteni a szüzességét és abba lesz szerelmes.



Akkor ő mihez fog kezdeni, vagy kit fog hibáztatni?


Ezek a dolgok felelősséggel járnak, amiket vállalnia kell mindkét félnek saját magával, és a másikkal szemben is.

2023. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Van aki nem is bir idegenekkel szexelni, mert nincs hozzá pofája, a személyiségét még nem rombolta le az egoja / nem szorul erre anyagilag.


Én megértem, hogy az embereknek meg kell élnie valahogy és hogy képesek akár a pince szintig is lealjasodni, de az életben mindig lehet választani!

2023. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!