Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire gáz ha teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha teljesen hidegen hagynak az ilyen telefonnyomkodó, állandóan csak bulizó csajok?

Figyelt kérdés

Egyszerüen a gondolat is idegesit, nem tudom mi a fenét lehet egész nap egy telefonon bambulni.

Sőt valaki azon nézi ugye az új Avatart is nem? XD

Szóval biztos nagy élmény lehet, de nekem teljesen máshol járnak a gondolataim.


Te akárhol jövök megyek, még ha alszanak is, szoritják az a rohadt telefont.

Ha egy könyvet látok egy lány kezében, akkor viszont biendul bennem valami, azonnal kezdeményezek.


A legvisszataszitóbb pedig nem is az, hogy nem tudnak, hanem, hogy nem is akarnak tudni semmit erről a világról.

Egyszerüen nem ismernek szinte semmit. Nem tudják melyik évben kezdődött az első világháború.

Cukkolnak, hogy mindjárt rákeres, megnézi nekem XD


Szóval ez nálam már visszautasitó ok lett, és elvileg megsértett egy helyi csajszit emiatt. Nem akartam, nincs bennem ilyen flegma a másikon átnézek tipusú karakter.

Csak egyszerüen nem érdekel, és emiatt én lennék a bunkó?



2023. jan. 18. 18:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megsértettem
2023. jan. 18. 18:45
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, de ha ez nálad kizaró ok, akkor készülj fel, hogy sokáig fog tartani a barátnő keresés.
2023. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes felvetés, én is hasonlóan érzek!


Egyáltalán odamenni egy csajhoz, aki folyton a telefonját bújja, az elég kellemetlen. Mintha megzavarnám. Nálunk is gimiben az osztálytársaim mind a telefonon lógtak egész szünetben, snapchat, fb, insta meg ki kivel "sztríkel" vagy mi... Egyszerűen úgy érzem ilyenkor magamat, mintha valamit rosszul csinálnék, mintha valami földönkívüli lennék, mert nem játszok az among us-szal... Próbálnál odamenni egy lányhoz, de egy pillanatra sem teszi le a telefont....


Amikor azért látok akár a Balaton parton is egy csajt pl. könyvet olvasni, kártyázni, társasozni, az nagyon szimpatikus. Van is ilyen ismerősöm.


Nem vagyok álszent, én is szoktam telefonozni, (de azért nem 0-24-ben és nem társaságban!) de amikor úgy van, hogy valakivel megállok dumálni, vagy látom hogy jön felém, akkor azonnal leteszem a telefont, mert nagyon illetlen dolognak tartom hogy a telefon mögül köszönjek vagy azt higgye hogy miatta hagyom abba amit csinálok a telefonon.


Úgy érzem így megadom a tiszteletet a másiknak és persze nagyobb az esély beszélgetésbe kezdeni egy csajjal is.


Nem azt mondom, hogy legyen atomfizikus, de ne az internet jelentse minden ismeretét, tudását egy embernek.


Sajnos sokakat a telefonjuk irányít, nem ők a telefont.


Ha gondolod, dumálhatunk erről még!

2023. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ez a te ízlésed.
2023. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a gáz.

Hanem a begőzölt stílusod, és a kisarkított, gyűlöletes, általánosító véleményed.

2023. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Azok, akikről beszélsz, nagyjából csak a fejedben léteznek.
2023. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

És miért olyan fontos, hogy tudják egy történelmi esemény évszámát?

Kitalálom: mert te tudod, és ideolóiát csinálsz ebből.

Rengeteg olyan dolog van, amit meg például te nem tudnál. Mondjuk miben különbözik a hagyományos dióda, és a Schottky dióda? Hányadik kromoszóma rendellenessége okozza a Down-kórt? Melyik bolygó holdja a Ganümédesz? Melyik bázisban tér el egymástól a DNS és az RNS? Mik az emberi vér alakos elemei, melyiknek mi a feladata, és milyen esetleges fajtáik vannak? Keletkezés szerint mi a hulló csapadékok két fő kategóriája? Miben különbözik egymástól a szőlőcukor, és a gyümölcscukor? Mi a kör koordinátageometriai egyenlete?

Ez csak pár random olyan dolog, ami számomra tök alapvető információ. Másnak meg nem az. (Persze, gondolom, te közben vadul "guglizol", hogy be ne égj, és mindegyikre a választ ide tudd majd írni.) Az oktatásunkkal két nagy probléma van. Az egyik, hogy nincs differenciálva. Központilag, önkényesen kiválasztott témaköröket kell tanítani, központilag kiadott mennyiségben. Aztán persze ez is priorizálva van aszerint, hogy melyikből kötelező érettségizni, és melyikből nem. Ami szintén önkényesen lett kiválasztva. Nagyon könnyen lehet, hogy két ember közül az okosabb ér el jóval gyengébb eredményt, amennyiben az ő tudása kevésbé fedi le a központilag összeálíltott követelményrendszert.

A másik probléma, hogy módszerek tekintetében másfél évszázados lemaradás tapasztalható.

Már Szent-Györgyi Albert is megmondta, hogy nem értelmetlen adatok betanulására való az agy, hanem gondolkodásra. Ha valami adatnak kell utánanézni, arra ott van a könyvtár. Illetve a 21. században az internet.

A kompetens internethasználat pedig többet ér mind a munkaerőpiacon, mind a hétköznapi életben, mint az, hogy tudod-e egy esemény kezdetének évszámát.

Tudod, a világ változik, nekünk pedig mindig az aktuális körülményekhez alkalmazkodva kell benne helytállni.

A telefon meg csak egy eszköz. Amit persze lehet, rosszul, rosszra is használni. Soha nem magát az eszközt kell nézni, hanem hogy mire használják. A konyhakéssel is lehet ebédet készíteni, meg gyilkolni is. Akiket te nagy bőszen lenézel, mert "telefonoznak", azok közben lehet, hogy épp a barátjukkal/barátnőjükkel társalognak. (Mielőtt megkérdezed, hogy miért? Nos, mert nem mindig van lehetőség fizikailag odamenni hozzájuk.) Lehet, hogy épp zenét hallgatnak. Lehet, hogy filmet néznek. Lehet, hogy információt keresnek .. akármiről. Az a baj, hogy te ezeket nem látod meg. Te csak annyit könyvelsz el magadban, hogy "há az meg telefonozik".

2023. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A baj az, hogy te zsigerből elítélsz mindenkit, aki használt már életében okostelefont. Komolyan, rosszabb vagy, mint a 70 éves apám...
2023. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Cybee válasza:
81%

Szerintem neked nem a telefonokkal van bajod, szimplan a lanyokkal :D


A fel karom ratennem hogy Andrew Tate fan vagy

2023. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes. Mindig telefon van a kezemben, de emellett rengeteg könyvet olvasok, szinte mindig azzal látni :)
2023. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!