Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársad?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársad? Honnan tudod, hogy az?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeled?
2023. jan. 25. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt, szinte csak lány barátai voltak. Nem mondta, de sejtettem hogy az, a volt osztálytársaim is ezt mondták szerintük.

Azóta sem volt csaja, pedig ismerkedett ezerrel.

2023. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan kezelem? Ugyanugy mint barki mast.
2023. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Elég nyílvánvaló volt. Kezdetben csak csajosabban öltözködött (atléta, testhezálló farmer), majd extrémebb ékszerek (lógó fülbevaló) és végül smink.

Voltak, akik kipécézték, de amugy mindenki normálisan viselkedett vele, lehetett tőle lányként sminktanácsot kérni. :)

2023. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Onnan,hogy nagyon zárkózott, nem nyit szerelmi ügyekben, semmi ilyen jellegű megnyilvánulás, és hosszan nézi a fiú osztálytársakat, az öltözete is mutatja.


A másik pedig köztudottan biszex, ami sokkolt, de elfogadtam, mert szeretem.

2023. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk volt egy srác, aki nyíltan vállalta ezt magáról, úgyhogy nem kellett találgatni, bár amúgy soha nem mondtuk volna meg róla, hogy meleg. Lényeg, hogy full normális volt, tök sokat hülyéskedett és semmi olyan dolgot nem tett, amivel bármi gond lett volna.
2023. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A régi osztályomba járt egy srác aki nagyon kedves meg kimondottan jófej volt, de sütött róla hogy meleg. Az öltözködése, az hogy csak lányokkal barátkozott, a viselkedése (pl. nagyon lányosan sétál) szinte minden jel arra utalt. Nem mndta ki nyíltan, de ha kérdezték akkor elmondta. Az egyik barátnőm még szerelmet is vallott neki, ezután derült ki, hogy meleg.
2023. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Bár lett volna. De sajna nem volt. :( Én voltam egyedül az...
2023. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok róla, viszont biszex van, én.
2023. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van, bár nem tudom biztosra, de szerintem és mások szerint is az. Leszbikus/biszex lány osztálytársam viszont több is van, ezt pedig onnan tudom, hogy vagy van barátnőjük vagy előszeretettel smárolnak bulikban lányokkal (is) :D

Amúgy semmiféle különleges nincs velül, pont ugyanúgy bánik velük mindenki, mintha nem lennének azok.

2023. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egyik osztálytársam mondta, hogy meleg. Nem tudom, hogy viccelődött vagy nem. Engem nem zavart különösen
2023. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!