Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meleg osztálytársad?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meleg osztálytársad? Honnan tudod, hogy az?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeled?
2023. jan. 25. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Statisztikailag nulla az esélye nagyjából, hogy pont egy iylen emberrel járj egy osztályba.
2023. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

A többi osztálytársad szexualitását hogyan kezeled?

Miért kezeled te BÁRKI szexualitását, aki nem te vagy, vagy a szerelmeid?

2023. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
100%
Nem volt anno.
2023. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Volt, ő volt az egyik legjobb barátom gimiben. Nem volt kimondva felnőtt korunkig, de én sejtettem. Hát nem is tudom, a gesztusaiból és hogy lányokkal barátkozott csak. Elég feminin is volt a gesztusait, megjelenését, érzései kifejezését tekintve, ettől persze nem lesz valaki feltétlenül meleg. Egyszer, amikor átmentem hozzájuk (ez gyakori volt), akkor ledőltünk az ágyra mert mindketten fáradtak voltunk, aztán úgy aludtunk együtt, hozzám is bújt, de valahogy soha nem akart korlátokat lefektetni, nem is kellett és egyértelmű volt, hogy nem akar semmit (én nő vagyok). Ő is ráérzett, hogy én tisztában vagyok azzal, hogy ő lányokhoz nem vonzódik. Hát ilyenekből, nem is igazán tudom már.
2023. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!