Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a szituban mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituban mi lenne a megfelelő lépés?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány a sulimból, és végre összeszedtem a bátorságom, hogy elkérjem az Instagramját. Meg is kaptam, be is követtem, illetve írtam is neki. Bár egyébként textrovertált vagyok, de ebben a szituban kicsit személytelennek éreztem ezt az interneten keresztül beszélünk dolgot, ezért azzal indítottam, hogy lenne-e kedve beülni valamikor egy kávéra valahova. Nos, innentől fogva semmilyen reakciót nem kaptam. Se egy visszakövetés, se egy válaszüzenet. A barátnőjével mindketten végignézték a storyjaim, de ennyi. Majd rá egy hétre belikeolta random az egyik fotómat (már nem is a legfrissebb volt), de azóta megint semmi. Én nem zaklattam tovább, nem akartam túlságosan rámenős lenni, de ezt az egy hét múlva még fotót likeolgatunk dolgot nem tudom hovatenni, és nem hagy nyugodni. Jobban rá kellett volna mennem? Hova tudtam volna még tovább lépéseket tenni felé? Vagy esetleg csak röhögtek épp rajtam a barátnőivel és az a like véletlen történt?

2023. jan. 30. 18:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Szia! Én lány vagyok és szerintem érdekled, imponal neki hogy írtál, de nem annyira tetszel még neki. A lányok ilyenkor ezeket mindig megbeszélik a barátnőikkel. Szerintem nézegette a képeidet kíváncsiságból, és véletlen be likeolta. Ha utána visszavonta , akkor megijedt, ha nem akkor nem érdekli nagyon mit gondolsz erről.
2023. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!