Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Egy közel 1,5 éves kapcsolatról van szó. Első szerelmem volt. Azt hittem ő lesz az igazi stb. Tévedtem. Megcsalt, hazudgált, én visszafogadtam. Megváltozott (nem nőzik már és ez ennyi is), de én nem tudtam a múltat feldolgozni és egy pokol volt a kapcsolatunk második fele. Vitáztunk napi szinten, ő sokszor csúnyán beszélt velem. Szakított velem decemberben. Azóta mindennap ír és nem értem az okát. Hiányzom neki. Egyszer azt mondja szeretne még velem lenni, máskor nem kellek neki és minden szarnak lehord. Borzasztó ember lett belőle és azt mondta ez miattam van. Fáj, mert fontos nekem. Normális hogy legbelül ki nem állhatom és nem akarok róla hallani, de közben mégis hiányzik? Mivel vegyem magam rá arra hogy letiltsam?
2023. febr. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nárcisztikus. Kínoz téged, kifejezetten kártékony. A saját érdekedben tiltsd le mindenhonnan most! Nem ez az önző, veled játszadozó féreg hiányzik, abból maximum az ismerősség érzete a adja a hamis biztonságot, hanem egy egészséges szeretetkapcsolat.
2023. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Az az igazság, hogy ő még nem tudott túllépni rajtad, de te erre már készen állsz, csak ő ezt nem engedi. Nem voltál elég fontos neki a múltban, és sokszor megbántot téged. Volt alkalma, de a hajó elúszott, de ő ezt nem tudja felfogni, mert úgy látszik azt hiszi, mindig körbe fogják rajongani a lányok őt, pedig ez nem igaz, és ezt te tudod jól. Te is pont ugyan annyit, vagy többet szenvedték mint ő. Nem a te hibád, mert te már adtál neki lehetőséget, ő hibázta el. Tudom hogy képes vagy túllépni rajta, és úgy tekinteni rá, mint a múltadra. Természetesen érzel hiányt, mert volt benne valami, amit szerettél, de most már nincs melletted, de ez még nem azt jelenti, hogy szükséges van rá. Fogsz találkozni olyannal, aki megérdemel téged, és többet fogsz érni neki.

A srácot illetően, ő azért hagyott el, mert nem értékelt, és azt hitte, hogy te mindig kedvelni fogod. Ez persze nem igaz, és ezt neked tisztáznod kell vele, hogy neked nem kell ő. Neki soha nem sikerült normálisan veled lezárnia a kapcsolatot, ezért nem is tud túllépni rajtad. Meg kell értenie, és elengedni téged. (És hát te is bőven sokat szenvedték miatta.)

Egyszerűen csak hallgas a szívedre. Kérdezd meg magadtól, hogy megint ő vagy én? És határozd el magad, mondd meg neki lényegre törően, hogy vége van minden köztetek, és hogy ne keressen többet, hogy te élni akarsz, szabad lenni, nem pedig lebilincselődve, és aztán tiltsd le. Keres újdonságokat, olyanokat, amitől jól érzed magad, változtas meg valamit, esetleg sírd ki magad utoljára, hogy végleg te is búcsút tudj inteni neki.

Sok szerencsét! Remélem jobb napok jönnek az életedben :)

2023. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Miről szólt a kapcsolat?

Megvan a kölcsönös kötődés, egymással való foglalkozás, mindkét félben a tűz, a kölcsönös bizalom?

Ha nincs, akkor jön a következő szint...

2023. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Letiltottam tegnap. Most perpill kissé hiányzik, de próbálom elfoglalni magamat, elterelni a figyelmem. Bízom benne hogy segíteni fog.
2023. febr. 6. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:

jól van, már csak a 4/4 kommentedre reagálok


jól tetted, túl kell lépni rajta, nem érdemled meg hogy újra kihasználjon!

2023. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!