Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit kellene tennem? Milrt van ez?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve párkapcsolatban élek. Nagyon szeretjuk egymast nagyon jo minden. De van egy exem akivel regen egy honapot voltunk csak egyutt megis nagyon nagoyn szerettem azt a fiut és sokszor nézem az adatlapját facebookon és most jelenleg van baratnöje. Zavar engem egy picit. Vélemények?'ki hogyan gondol a volt párjára ?

2017. aug. 9. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán foglalkozok velük. Néha találkozunk akkor megkérdem hogy hogy vannak meg ilyenek de ennyi. Ahogy nézem te nem igazán tetted túl magad rajta.
2017. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pakolj össze költözz el a világ másik felére és kezdj új életet!
2017. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!