Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a tini fiúknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a tini fiúknak, hogyha hülyíthetnek egy lányt?

Figyelt kérdés

Hogy éreznétek a fiatokkal kapcsolatban, hogyha ilyeneket csinálna?


És nem kiábrándul egy lányból, és megbeszelik, hogy nem fog működni, hanem minden szép, minden jó, életem, szerelmem, kicsikém, majd egyik napról napról másikra se szó se beszéd nem írna neki többet, hülyítené.


2023. febr. 8. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Retardáltak.
2023. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek vagy gyávák, vagy éretlenek, vagy mindkettő.
2023. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen és bunkó az ilyen "férfi".
2023. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nőktől gyakran látni ilyet, ők is gyávák, bunkók, retardáltak? :D
2023. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Igen. Undorítóak.
2023. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Keresek es hosszútávon tamogatnek anyagilag olyan csini fiatak lányt aki csalodott a pasikban es büntetne, alázná 1pasit!

Nem vicc!!!

2023. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért jó a tini lányoknak, ha hülyíthetnek egy fiút?
2023. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azokat szeretem, hogy xy-nal együtt vagyok, mert bejön a haverja.... Na az még keményebb.
2023. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én igyekszem a Fiaimat korrektnek nevelni. Szerintem sok múlik a szülői példán is, bár nem minden. Az egyik Fiunk korrekt, elmondja a lányoknak, hogy nem tervez hosszú távú kapcsolatot, érezzék jól magukat és ennyi. A másik Fiunk sajnos nem ilyen, Nála volt már, hogy mi ,,köteleztük", hogy jelentkezzen a kislánynál és mondja, írja le a frankót. A harmadik még fiatal ehhez, Nála még nem derült ki milyen lesz és a legkisebbnél sem.
2023. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!