Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen srácok bejönnek nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen srácok bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Hosszú haj, festett köröm, szemem mindig ki van húzva, elég lányos a pofim, bár néha azért hagyok borostát meg nem az a célom hogy lánynak nézzenek. Nem vagyok nagydarab inkább soványka, meg kifejezetten magas se. A személyiségem elég érdekes, de ha valakit le akarok nyűgözni, akkor elég lehengerlő vagyok. Volt már elég sok csajom, meg a férfiak közül is elég sokan akartak már velem ilyen olyan kapcsolatot létesíteni, de nekem sajnos nincs ilyen hajlamom így nem éltem a lehetőségekkel. Mindenhol azt nyomatják hogy a kisportolt, csontos állkapcsú kőkemény pasik jönnek be mindenkinek, és ha ezt nem közelíti meg az ember akkor esélye nincs. Én eléggé az ellentettje vagyok, sportolni talán akkor voltam mikor utoljára busz után futottam, és nem vagyok egy kifejezetten férfias gondolkodású, nem érdekelnek az olyan témák. Igaz lehet szebb vagyok mint egy lány ennyi a titok. Kíváncsi vagyok itt kinek mi a véleménye.

2023. márc. 5. 00:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Főzni tudsz?
2023. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem
2023. márc. 5. 01:01
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Bocsi, de engem nagyon irritál a festett köröm és a smink egy fiún. De nem is az legfontosabb, hogy kisportolt legyen (de azért legyen vékony) nekem inkább a haja, a magassága és a stílusa határozza meg, persze még sok mindenen múlik:)
2023. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, nem
2023. márc. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mindig is jobban tetszettek a szép fiúk, mint a kigyúrt, ultra férfias hapsik. Gondolom te ilyen alt, emo stílusú srác vagy, nincs azzal semmi gond. Valaki olyat kell találnod, akinek hasonló a stílusa, érdeklődési köre. Én sok más lányt ismerek, akiknek szintén ez az ideáljuk, szóval ne aggódj.
2023. márc. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

De kár, hogy a pasik nem érdekelnek! :(


Gábor

2023. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

nem. se a lanyos kinezet ,se azert mert nem sportolsz. sportolni egeszseges.


a ferfias gondolkodas alatt meg nem tudom mit ertessz. ebben is lanyos vagy? pletykalkodsz, nem szereted az autokat, vagy mi? nem attol leszel ferfi, hogy szereted e az azutokat vagy sem.


18l

2023. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy ilyen feltételek mellett szinte csak az elsődleges nemi jellegekben különbözöl a lányoktól, ami nem túl vonzó. Természetesen sokaknak a kevésbé kisportolt srácok is bejönnek, de nálad nem ia ez a gond, hanem hogy nem tűnsz eléggé srácnak. Azt javasolnám, hogy próbálj biszex lányokkal ismerkedni, mert őket valószínüleg nem zavarná annyira, hogy "félúton" vagy a két nem közt.
2023. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
azért nem kell teljesen komolyan venni a trollt ;)
2023. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek túl lányos vagy, de biztos van akinek ez bejön.
2023. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!