Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen srácok bejönnek nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen srácok bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Hosszú haj, festett köröm, szemem mindig ki van húzva, elég lányos a pofim, bár néha azért hagyok borostát meg nem az a célom hogy lánynak nézzenek. Nem vagyok nagydarab inkább soványka, meg kifejezetten magas se. A személyiségem elég érdekes, de ha valakit le akarok nyűgözni, akkor elég lehengerlő vagyok. Volt már elég sok csajom, meg a férfiak közül is elég sokan akartak már velem ilyen olyan kapcsolatot létesíteni, de nekem sajnos nincs ilyen hajlamom így nem éltem a lehetőségekkel. Mindenhol azt nyomatják hogy a kisportolt, csontos állkapcsú kőkemény pasik jönnek be mindenkinek, és ha ezt nem közelíti meg az ember akkor esélye nincs. Én eléggé az ellentettje vagyok, sportolni talán akkor voltam mikor utoljára busz után futottam, és nem vagyok egy kifejezetten férfias gondolkodású, nem érdekelnek az olyan témák. Igaz lehet szebb vagyok mint egy lány ennyi a titok. Kíváncsi vagyok itt kinek mi a véleménye.

2023. márc. 5. 00:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem bejössz!


János 49

2023. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
lányoknak vagy fiúknak akarsz tetszeni?
2023. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#8 igen elég sok biszex lánnyal voltam már

#9nem trollkodom tudom nehéz elhinni, én se sok embert ismerek aki ilyen, vagy ha hasonló a stílusa akkor szimplán csak ronda az illető

#12 le van írva hogy lányoknak

2023. márc. 5. 13:35
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
nálam a festett körömnél már off...
2023. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Általánosságban igen. A kihúzott szem viszont kérdéses. Ha cicásan van kihúzva, mint a lányoknak, akkor nem. Ha viszont olyan lájtosan, mint Rodrick Heffley-nek az “egy ropi naplója” című filmben, akkor hell yeah. A személyiségedről nem tudok véleményt alkotni.
2023. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 Hát akkor nem olyan nagy a gond, maradj a biszex csajoknál, a többiek meg ne érdekeljenek.:)
2023. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnél be nekem.Én a férfias férfiakat szeretem.Max barátok lehetnénk.
2023. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Miért érdekel hogy bejönnek e?

Amúgy nekem nem, a magasságon, a stíluson, a hajon és az arcon múlik minden személy szerint.

Teljesen normális ha ez nem jön be a lányoknak mert alapból nő vonzódik férfihoz(meg még sok más identitás van de ezt most nem keverem ide), nem pedig kisfiúhoz(nem leszólás)

2023. márc. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!