Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Hogyan koptassam le magamról a retardált osztálytársam?

Most lettem 9. Es és én mondhatni az osztály menőbb rétegébe tartozom. Van egy gyerek aki megpróbál sztem a haverom lenni, de ő nekem egyáltalán nem szimpatikus, és nem is menő (de nem is ez a lényeg) meg eléggé bolond meg csúnya is szegény. Tegnap beszélgettem az ismerőseimmel, akik az evfolyamtársaim, ez a gyerek meg csak ott állt, amig mi dumáltunk, és ez nagyon ciki volt nekem. Képzeljetek el egy csira, kicsit kattos gyereket...

Megértem h próbál beilleszkedni az osztályba, de haverkodjon a saját súlycsoportjával.

Nem vagyok bunkó, nem is akarom annyival lerendezni, hogy pl ne kövess már vagy ilyesmi.

Szóval a kérdés az, hogy hogyan rázzam le magamról, hogy ne kisérgessen, várogasson?

Keress kérdéseket hasonló témákban: osztály, osztálytárs, lekoptatás

szept. 7. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Feküdj le vele .

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/28Időpont szept. 7. 20:45 Privát üzenet
meno, csira, masik sulycsooport... o te jo egxd

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/28Időpont szept. 7. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindketten fiuk vagyunk xd

# 3/28Időpont szept. 7. 20:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 mi a baj vele?

# 4/28Időpont szept. 7. 20:52 Privát üzenet
Miért vagy te menő? Csak írj valamit amitől te jobb vagy mint a gyerek! Szerintem alpári és beképzelt vagy...

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/28Időpont szept. 7. 20:54 Privát üzenet
Idővel csak belássa,hogy nem érdemes hozzád hasonlóval barátkozni

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/28Időpont szept. 7. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

20:54 nem tartom magam annak, énis inkább csendesebb gyerek vagyok. Egyszerűen a 25 fős osztályból kb 17 olyan, hogy ránézel, és árad belőlük a sötétség, (te is biztos ismersz ilyen embereket) és ez a gyerek is ilyen. Na mindegy én a maradékkal vagyok jóban, azokkal beszélek, akik értelmesebbek.

# 7/28Időpont szept. 7. 21:03 Privát üzenet
De “ciki” lesz visszanézni ezt a kérdesedet 10 év múlva te “menő” gyerek

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/28Időpont szept. 7. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most nem azért, de ti barátkoznátok olyan emberrel, aki egyáltalán nem szimpatikus nektek?

# 9/28Időpont szept. 7. 21:05 Privát üzenet
Dtd1 nevű felhasználó válasza:

Mitől számítasz menőnek? El is ismernek menőnek vagy te adtad magadnak ezt a címet?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/28Időpont szept. 7. 21:13 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy nagyon rossz osztálytársam. Mit tegyek? (mindketten fiúk vagyunk)
Egyik osztálytársam miért néz romának? Pedig nem vagyok cigány.
Az osztálytársam azt mondta, hogy a tundrabugyi szőrös. Szerintetek retardált vagy szimplán tudatlan?
Miért velem van folyton elfoglalva néhány retardált osztálytársam?
Minden osztálytársam azt mondja hogy retardált vagyok mert autista vagyok. Mit kéne tennem?
A Trefortba járok kispesten van a közelben ugyan ilyen jó vagy jobb középiskola? Mert annyi retardált osztálytársam van, hogy az már fáj.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!