Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan koptassam le magamról...

Hogyan koptassam le magamról a retardált osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most lettem 9. Es és én mondhatni az osztály menőbb rétegébe tartozom. Van egy gyerek aki megpróbál sztem a haverom lenni, de ő nekem egyáltalán nem szimpatikus, és nem is menő (de nem is ez a lényeg) meg eléggé bolond meg csúnya is szegény. Tegnap beszélgettem az ismerőseimmel, akik az evfolyamtársaim, ez a gyerek meg csak ott állt, amig mi dumáltunk, és ez nagyon ciki volt nekem. Képzeljetek el egy csira, kicsit kattos gyereket...

Megértem h próbál beilleszkedni az osztályba, de haverkodjon a saját súlycsoportjával.

Nem vagyok bunkó, nem is akarom annyival lerendezni, hogy pl ne kövess már vagy ilyesmi.

Szóval a kérdés az, hogy hogyan rázzam le magamról, hogy ne kisérgessen, várogasson?



2019. szept. 7. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Feküdj le vele .
2019. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
meno, csira, masik sulycsooport... o te jo egxd
2019. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mindketten fiuk vagyunk xd
2019. szept. 7. 20:51
 4/28 A kérdező kommentje:
#2 mi a baj vele?
2019. szept. 7. 20:52
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Miért vagy te menő? Csak írj valamit amitől te jobb vagy mint a gyerek! Szerintem alpári és beképzelt vagy...
2019. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Idővel csak belássa,hogy nem érdemes hozzád hasonlóval barátkozni
2019. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
20:54 nem tartom magam annak, énis inkább csendesebb gyerek vagyok. Egyszerűen a 25 fős osztályból kb 17 olyan, hogy ránézel, és árad belőlük a sötétség, (te is biztos ismersz ilyen embereket) és ez a gyerek is ilyen. Na mindegy én a maradékkal vagyok jóban, azokkal beszélek, akik értelmesebbek.
2019. szept. 7. 21:03
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
De “ciki” lesz visszanézni ezt a kérdesedet 10 év múlva te “menő” gyerek
2019. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de ti barátkoznátok olyan emberrel, aki egyáltalán nem szimpatikus nektek?
2019. szept. 7. 21:05
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Mitől számítasz menőnek? El is ismernek menőnek vagy te adtad magadnak ezt a címet?
2019. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!