Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta ha osztálytársam?

Figyelt kérdés

Igen tudom, tudom nem kell mondani hogy osztálytárssal összejönni hülyeség. De őszintén nem gondoltam volna hogy ez ennyire rossz lesz. Lassan 4 hónapja hogy szétmentünk és még mindig ugyanott tartok. Az exemmel hamar jöttünk össze és hát elég éretlen volt egy kapcsolathoz. (Ezt főleg az Ő haverjai mondták). Én nagyon szerettem/szeretem őt képes vagyok elengedni azokat a beszólásokat amiket a fejemhez vág persze nem közvetlenül. Például: azt mondta az egyik haverjának hogy rúgjon már föl engem én meg pont letojom ezeket a kedves beszólásokat, legalábbis látszólag. A kapcsolatunkban én voltam az aki mindent elnézett a másiknak. Nem vagyok egy könnyen nyíló típus de ő minden traumámról és nehézségemről tud. Mondanom sem kell, ő szakított. Nincs sok barátja, inkább ismerősei/haverjai vannak és én az összes haverjával viszonylag jóba vagyok. Ezt úgy kell érteni hogy ahányszor összefutom a haverjaival azok köszönnek még akkor is amikor az exem ott van velük. (És nem ilyen cseszegető köszönéssel, hanem őszintén)

Az egyikkel többször találkoztam sulin kívül, persze barátilag mert én már hamarabb ismertem ezt az embert mint az exem őt. Egy másik lány miatt dobott de nekem nem ezt mondta. (A másik lány kioffolta xdd).


Na de a lényeg az az hogy nem tudok továbblépni rajta. Rengeteg cikket olvastam és eddig semmire sem mentem vele. Nincs semmi kontakt a neten de persze hogy nyomozgattam utána. Mostmár próbálom mellőzni. Egy app volt ahol volt “kontaktom” vele de onnan a napokban letiltott. (Van egy olyan érzésem hogy az “ismerőse” beszélt a találkánkról és elmondhatott neki dolgokat. Nem rossz dolgok, mármint nekem rosszak. Az önbántalmazást illetően. De valószínűleg csak felfújom a dolgokat. Folyton azokat a ruhákat hordom amiket ő szeretett rajtam. Olyan vagyok mint amilyennek megszeretett és abban reménykedem hogy ez ismét megtörténik. Vele álmodok ezért sokszor inkább nem alszom. Egyik álmomban bánt a másikban szeret.


Hogy engedjem el ha minden nap látom és még mindig képes vagyok neki minden hibáját elnézni?



2023. ápr. 2. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg teljesen kizárni az életedből. Ahelyett hogy rá gondolnál, próbáld magad mással elfoglalni. Foglalkozz magaddal, más ismerőseiddel, a hobiddal, stb.


Osztálytárssal kavarni amúgy nem lehetetlen, csak tudni kell kezelni a dolgot. Egyszer még én is majdnem belefutottam, de hál istennek semmi nem lett belőle. Akkor szar volt, hogy a tapasztalatlanságom és önbizalmam miatt nem sikerült, de utólag nagyon örülök hogy meghiúsult.


Lényeg, hogy ne gondolj rá. Az idő segít, előbb utóbb jobb lesz.

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos, ezért nem jössz össze olyannal akivel kényszerközösségbe vagy zárva, iskolapéldája ennek. Nem igaz hogy többszázezer srác van odakinn, és abból a 10ből kell választani akivel összezárt a közoktatási rendszer. Ahhhhh, sosem tanuljátok meg.


Túllépni kutyaharapást szőrivel. Ismerkedj mással, és elfedik majd az új érzések és élmények, főleg az után hogy úgy kezelt, mint egy felmosó rongyot. Nem is értem... na mindegy.

2023. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is másokkal kéne ismerkedned, akár csak haveri alapon. Egy idő után jobb lesz, addig pedig ne foglalkozz vele, ne nyomozz utána.
2023. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezek átmeneti időszakok az életedben. A tinédzser kor nemcsak az iskolai tanulást, hanem a szociális kapcsolatok során az emberismeret, az egymással közlekedés, a klf élethelyzetek, konfliktusok kezelésének a megtanulását is jelenti.

Tapasztalatok gyűjtését.

Próbáld meg kicsit eltávolodva, kívülről nézni: hiszen ez még egy éretlen kisfiú, aki még saját magát sem ismeri. Idétlen, nem tudja, mit akar.


Nem volt hiábavaló ez a “járás”. Legközelebb, vélhetően elsőre fel fogod ismerni az éretlen fiút, akivel fölösleges kezdeni.

Egy osztályba jártok, egykorúak vagytok. A lányok általában érettebbek azonos korú fiútársaiknál. Aztán vannak későn érő típusok. (Nem szabad az ilyet erőltetni.)


Szóval bölcsen, okosan, ahogy egy éretlen kis kamasz fickóval kell bánni.

Misolyogva, derűsen, “no, jól van, kisfiú, nőj fel!”

😁

2023. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Pasizz be

Nem vicc egy kapcsolatot csak egy új kapcsolat feledtethet el

2023. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!